Sťahovanie Bonus

Doplnkové služby

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Doplnkové služby pre každého.

Nákladné
taxi

Potrebujete odviezť jeden kus nábytku (alebo aj viac) alebo doviezť nový nábytok (jeden alebo aj viac), sedačky, či elektrospotrebiče z nákupných centier a z obchodných domov ako ASKO, Möbelix, SCONTO, Merkury Market, Ikea, Kika, Tempo Kondela a iné?

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Objednajte si našu službu “Nákladné taxi”, ktorá sa najviac využíva, ak ste si kúpili novú sedačku, práčku, chladničku či iný elektrospotrebič.

Naši pracovníci prídu na dohodnuté miesto a naložia Váš nový nábytok a presťahujú Vám ho domov alebo do bytu, kde ho ak chcete aj vynesú.

Ak je potrebné, tak nábytok Vám vieme hneď aj poskladať alebo zmontovať.

Autá máme vybavené profesionálnym náradím na montáž a demontáž nábytkov , samozrejme aj kvalitným baliacim materiálom , ako fólie, krabice, lepiace pásky na ochranu Vášho nábytku, alebo iného majetku, ktorý potrebujete previezť.

Neváhajte sa na nás s čímkoľvek obrátiť, robíme aj špecifické sťahovacie a dopravné služby , ako napr. sťahovanie a preprava klavírov, trezorov.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Odvezieme Vám aj používaný nábytok, či spotrebič

Nerobíme len dovoz, ale aj odvoz starého nábytku. Ak potrebujete vyhodiť pred kúpením novej sedačky či spotrebiča starú, tak si pozrite našu službu “likvidácia starého nábytku a elektrospotrebičov“.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Upratovacie práce

Sťahujete sa do nového a potrebujete upratať pôvodné priestory alebo ste maľovali nehnuteľnosť? Potrebujete vyluxovať kanceláriu, umyť okná, podlahy, toalety?

Zabezpečíme Vám kompletný upratovací servis.

Naši skúsení pracovníci spravia všetko za Vás. Môžete sa venovať svojmu koníčku, alebo práci, či biznisu. Sme mladý, spoľahliví a naša práca nás baví.

Montáž a demontáž nábytkov.

Montáž a demontáž nábytkov je pomoc, ktorú potrebuje väčšina zákazníkov .

Častokrát sa nám stáva pri sťahovaní, že sa skrine nedajú presťahovať bez demontáže. Pokladali sme za povinnosť pridať do portfólia aj službu montáž-demontáž nábytkov.

Pri sťahovaní všetko odborne demontujeme a následne zmontujeme na novej adrese.

Službu montáž-demontáž nábytku ponúkame aj osobitne.

Pri sťahovaní ponúkanú službu “montáž-demontáž nábytku” máte v cene sťahovania.

Snažíme sa každému zákazníkovi poskytnúť čo najväčší komfort. Ak potrebujete popri sťahovaní vyhodiť starý nábytok, či elektro, pozrite si aj naše stránky ,ako likvidácia starého nábytku a elektrospotrebičov ” alebo ” nákladné-taxi “.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Baliaci materiál

Ku každému sťahovaniu pristupujeme profesionálne. Vieme, že baliaci materiál je základ sťahovania.

Baliaci materiál je najdôležitejšia vec pri sťahovaní Vašich vecí a nábytkov.

Pozor, nie je zabalené, ako zabalené!. Ak balenie podceníte a zabalíte skrine alebo sedačku slabo, nielenže to nesplní svoj účel, ale môže dôjsť k úrazu a alebo poškodeniu nábytku, alebo inej veci.

Ak nie ste odborníkom, ktorý to vážne ovláda, tak to radšej nenechajte na nás.

Obalový materiál máme vždy vo svojich vozidlách pripravený.

Ceny baliaceho materiálu nájdete v našom cenníku .