O nás

JARNÁ ZĽAVA 15% pre dôchodcov a slobodné matky z detičkami. 

       

                    SŤAHOVANIE BYTOV.

         Sme tu pre Vás, vaše sťahovanie.


Sťahovanie Bonus ponúka komplexné sťahovacie služby. Začínal som sťahovať ako brigádnik, malej firme. Po pár mesiacov som sa vypracoval na vedúcu pozíciu, kde som mal na starosti svoj tím. Behom pár rokov som nabral dosť skúseností aby sme založili s kolegom prvú  s.r.o. Snažil som sa vychytať všetky muchy aby firma pracovala na profi úrovni.  Ale človek mieni život mení nakoniec sme sa rozdelili. Ako majiteľ a zaroveň pracovník zaúčam mojich zamestnancov  osobne. Mám istotu že sú odborne zaučení  a nemusím sa obávať o nikoho zdravie a majetok. Poskytujeme služby, ako
sťahovanie bytov, domov, kancelárií. Ale aj odvoz nábytku z obchodných domov typu Sconto, Ikea, Kika, Asko, Mobelix, Merkury market a iných.  Nájdete u nás  služby, ako vypratávanie bytov, domov, starých spotrebičov, stavebného odpadu. Všetok odpad, následne separujeme a odvážame na zberný dvor. Kladiem velký dôraz na profesionalitu pracovníkov, aby bol zákazník vždy  spokojný. U nás, nenájdete príplatky za poschodia po 3.posch. či montáž nábytkov, pri sťahovaní.

Sťahovanie Trnava
SŤAHOVANIE BONUS

Mojim cielom nie je len zarobiť, ale aj pomôcť našim zákazníkom. Klient musí v nás mať istotu a  podporu že mu zo všetkým pomôžeme. Ľudia sa sťahujú z rôznich dôvodov. Takéto obdobie je pre zákazníka a jeho rodinu, veľmi stresujúce. Sme tu pre vás, aby sme vám  rýchlo a hlavne bezpečne presťahovali, váš majetok. Ponúkame kvalitné a cenovo dostupné služby, na celom západnom Slovensku a prilahlých častí Maďarska, Rakúska. Pobočky nájdete BratislavePezinku, Senci, Trnave, Stupave, Šamoríne a v Nitre. Obhliadka priestorov a cenová ponuka ZDARMA, neváhajte nás kontaktovať,tel./ 0944811802, alebo na mail: info@stahovanie-bonus.sk Patríme k najlacnéjším na trhu, nie sme platci dph, snami ušetríte daalších 20%.

Galéria

Sťahovanie domov a bytov

Sťahovanie kancelárií a firiem

Prečo si vybrať naše služby?

SŤAHOVANIE BONUS

Obhliadka nezáväzná a zdarma

SŤAHOVANIE BONUS

Žiadne príplatky za poschodia po 3.poschodie

SŤAHOVANIE BONUS

Sme poistený na 25000€

SŤAHOVANIE BONUS

Férovosť ,vždy sa dohodneme

Možnosť požičania krabíc

Čitateľné ceny

Robíme nonstop,víkendy aj sviatky.

Sťahovanie platíte, hod. sadzbu

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×