Sťahovanie Malacky

JARNÁ ZĽAVA 15% pre dôchodcov a slobodné matky z detičkami.

Platí na sťahovanie a vypratávanie celých bytov, domov a kancelárií. Neplatí na prevoz kusového nábytku.

 


                                             Sťahovanie mesta Malacky.

 
 

Sťahovanie Malacky, Vám ponúka profesionálne sťahovanie a vypratávanie za skvelé bezkonkurenčné ceny. Presťahujeme Vás v mestských častiach ako Dolňí konec, Mravenisko, Riadok, Domky, Juh, Mjestečko alebo aj z iných okrajových častiach.

                                                                                         

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie, pre Vás a  vašu rodinu, Obráťte sa na profesionálov, radi Vám stým pomôžeme. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé byty, domy, kancelárie, firmy, ale aj sklady. Či už ide o garsónku ,alebo veľký rodinný dom náš prístup je vždy profesionálny. Našim poslaním  je zaobchádzať s Vaším majetkom tak akoby bol náš vlastný. Na bezpečnosť Vášho majetku ktorý presúvame, vždy kladieme veľký dôraz. Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme alebo vynesieme. Následne ho rozmiestnime podľa Vašich predstáv. 

Starý nepotrebný nábytok, alebo elektro ktoré nepotrebujete za Vás ekologicky zlikvidujeme. Pri sťahovaní sa neúčtuje poschodie bez výťahu po 3.p. Montáž a demontáž nábytkov máte v cene sťahovania.

Obhliadka a cenová ponuka je u nás ZDARMA. Ak obhliadka nie je možné vykonať, stačí ak vyplníte formulár a pridáte fotky.  Obratom  Vám odpíšem, alebo zavolám. Prosím Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Mojim cieľom je zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie. Neváhajte ma kontaktovať na tel. 0944811802 alebo na maily (info@stahovanie-bonus.sk) Teším sa na skorú spoluprácu. S nami to zvládnete s prehľadom, sme tu pre Vás. Prajem pekný deň.

Pozrite si našu prácu a recenzie na https://www.facebook.com/stahovaniebonus ďakujeme.

   

                                               

                                                             Postupnosť sťahovania Malacky

 

1. Vy nám zavoláte, dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať. Každé sťahovanie bytov a domov , je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky. Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a následne vám pošleme cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta, kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní.

                                                              

                                                Sťahovanie Malacky a Vypratávanie nábytkov.

 

Potrebujete vypratať byt, dom, či kanceláriu alebo iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený?  Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých je to rutina. Máme stým veľké skúsenosti už nás nemôže nič prekvapiť. Vypratávame plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  0944811802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadka cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bon

 

                                       Nákladné Taxi a Montáž demontáž nábytkov.

Kúpili ste si nábytok obchodnom dome ASKO, STYLA, Merkury  Market, SCONTE, Mobelixe a potrebujete ho odviesť. Naši chlapi vám ho môžu aj vyniesť do bytu. Veľa obchodných domov si dajú zaplatiť vynesenie nábytku, alebo elektro spotrebiča a potom pošlú len šoféra. Ktorý vám síce donesie čo ste si kúpili ale vyniesť to sám nedokáže. A potom musíte volať nám. Tak neplaťte dvakrát. Objednajte si u nás nákladné taxi, nábytok vám vyzdvihne náš pracovník v obchodnom dome a prinesie k vám domov aj z vynesením. Len musíte mať tovar zakúpení, alebo zakúpiť a počkať kým príde aj s dodávkou.

Pri sťahovaní si neúčtujeme stojné auta a poschodia bez výťahov.  Obhliadku a cenovú ponuku máte u nás ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí vypísať formulár a pridať fotky.  Obratom  Vám odpíšeme, alebo zavoláme.

Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je pre Vás zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie.

 Neváhajte nás kontaktovať na tel. 0944811802, alebo na maili (info@stahovanie-bonus.sk) U nás nájdete rýchle, bezpečné a cenovo dostupné sťahovanie.

Tešíme sa na skorú spoluprácu. S nami to zvládnete s prehľadom. Prajeme krásny slnečný deň, aby ste boli rýchlo a bezpečne ´presťahovaný, nech už vás presťahujeme my, či konkurencia. Vaše sťahovanie Bonus.

                                       

SŤAHOVANIE BONUS

MALÉ SŤAHOVANIE 1- izbový byt, dom

30 € / hod

2xpracovnik + auto

SŤAHOVANIE BONUS

STREDNÉ SŤAHOVANIE 1,5-2 izbový byt, dom

40 € / hod

2xpracovnik + auto

Sťahovanie Bonus

VELKÉ SŤAHOVANIE 3-4 izbový byt, dom

45 € / hod

3x pracovník + auto

samosťahovanie

Samosťahovanie

25€/hod (min 2h)

1x pracovník + auto,iba pomoc pri ukladaní auta

Pre cenovú ponuku ma neváhajte kontaktovať. (0944 811 802)

Scroll to Top
×