Sťahovanie Malacky

Sťahovanie Malacky

O profesionálne sťahovanie bytov a domov, vypratávanie, sťahovanie firiem a kancelárií aj sťahovanie bremien sa postará sťahovanie Malacky. Môžete si nás objednať prevoz vašich vecí do Malaciek a okolia, ale presťahujeme vás tiež kamkoľvek v rámci Slovenska a EÚ.

Profesionálne sťahovacie služby za férové ceny

Vieme, že zariaďovanie novej domácnosti je finančne náročné. Preto kladie Sťahovanie Bonus dôraz nielen na ústretový prístup a profesionalitu, ale aj bezkonkurenčné ceny. Lacné sťahovanie Malacky je vám k dispozícii za ceny bez DPH, čo vám ušetrí až 20 %.

Sťahovanie Malacky bez stresu

Presťahovať sa je vždy bez ohľadu na veľkosť domácnosti náročné a stresujúce. Preto v našej spoločnosti kladieme dôraz na to, aby sme vám ho uľahčili. Dbáme tiež o bezpečnosť vášho majetku. Náklad v aute je uzamknutý alebo strážený, počas cesty je upevnený pomocou popruhov, aby sa samovoľne nehýbal. K samotnému sťahovaniu si môžete objednať tiež doplnkové služby zdarma.

S rozobratím a zložením nábytku vám pomôže demontáž a montáž nábytku. Ak si službu objednáte samostatne bez sťahovania, je spoplatnená podľa samostatného cenníka.

Cena za sťahovanie Malacky zahŕňa tiež balenie nábytku, elektroniky a osobných vecí. Na ich ochranu používame stretch fóliu a bublinkovú fóliu. V každej dodávke máme pripravené krabice na sťahovanie, ktoré vám zapožičiame za symbolický poplatok.

O opotrebovaný nábytok a staré spotrebiče sa postaráme za vás a odvezieme ich na zberný dvor.

Sme tu pre vás aj cez víkendy a sviatky

Nechcete si na sťahovanie do nového bývania brať dovolenku? Sťahovanie Malacky je tu pre vás aj cez víkendy alebo vo sviatky. Pracujeme 7 dní v týždni aj počas popoludňajších hodín. Zavolajte nám a dohodnite si termín, ktorý vám bude čo najviac vyhovovať. Radi sa vám vo všetkom prispôsobíme, aby vaše sťahovanie prebehlo bez zbytočných problémov. Tešíme sa na našu spoluprácu.

Nákladné taxi

Na prepravu nového nábytku a spotrebičov vám sťahovanie Malacky zabezpečí nákladné taxi. Prevezieme vašu novú sedačku, chladničku, práčku, kuchynskú linku a iný nábytok a spotrebiče väčších rozmerov. V stanovenom čase nábytok naložíme priamo v obchodnom dome. Postaráme sa tiež o bezproblémovú vynášku do bytu.

samosťahovanie

Samosťahovanie

28 €/hod

1 x pracovník + pomoc pri ukladaní auta

SŤAHOVANIE BONUS

SŤAHOVANIE
1 - 2 izbový byt

38 €/hod

Sťahovanie Bonus

SŤAHOVANIE
3 - 4 izbový byt

48 €/hod

Sťahovanie domu

SŤAHOVANIE DOMOV
dohodou

zavolajte a dohodnite si obhliadku alebo termín.

Pre cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať. (0944 811 802)

Scroll to Top
×