Vaše Sťahovanie Pezinok

 Sťahovanie v Pezinok.

 

Profesionálne sťahovanie Pezinok, vám ponúka sťahovanie a vypratávanie bytov, domov alebo kancelárií za skvelé bezkonkurenčné ceny.  Presťahujeme Vás v mestských častiach Pezinka, ako je Gríňava, Muškát, Cajla či na sídlisko Sever, Juh. Naše pobočky sa nachádzajú v Bratislave, Trnave, Senci, Malackách, Šamoríne,  okrem toho aj v Nitre ale sťahovanie prevádzkujeme do celej EÚ. 

Sťahovacia služba Bonus Vám ponúka len tých najlepších na vaše sťahovanie bytu , domu a firmy, sťahovanie kancelárie, sťahovanie nábytkov, odvoz starého spotrebiča, sťahovanie skladu, alebo sťahovanie ťažkých bremien. V ponuke máme aj montáže demontáže nábytku.

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie pre Vás aj  vašu rodinu. Obráťte sa na odborníkov, radi Vám zo sťahovaním v Pezinku pomôžeme. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé sťahovanie bytov, domov, kancelárií, firiem, ale aj skladov. Či už ide o garsónku alebo veľký rodinný dom, náš prístup je vždy, profesionálny. Na prvé miesto dávame vždy, želanie zákazníka. Našim poslaním, je zaobchádzať s Vaším nábytkom tak, akoby bol náš vlastný. Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a vynesieme. Následne nábytok rozmiestnime, podľa vašich predstáv. Starý, nepotrebný nábytok, či elektro, za Vás ekologicky zlikvidujeme na zbernom dvore, prípadne si pozrite cenník, aby ste mali prehľad o vypratávaní bytov, domov a kancelárií.

Pri sťahovaní si neúčtujeme stojné auta ani príplatky za poschodia, bez výťahov.  Obhliadka a cenová ponuka je ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí ak vyplníte formulár a pridáte fotky. My  Vám obratom odpíšeme alebo zavoláme. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie. Neváhajte a kontaktujte ma na tel. 0944811802, alebo na mail-(info@stahovanie-bonus.sk)

Teším sa na skorú spoluprácu a nových partnerov. S nami to zvládnete s prehľadom. Prajeme pekný deň a krásne nové bývanie, nech už sa presťahujete kamkoľvek a s kýmkoľvek. Vaše sťahovanie Bonus.

                                                    

                                                     Sťahovanie Pezinok postup.

 

1. Zvoláte nám dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať. Každé sťahovanie bytu je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky. Na dohodnutý termín prídem na čas a urobím obhliadku a následne vám pošlem cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

2. V deň sťahovania sa dostavia naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta, kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesieme.

6. Na záver prichádza kontrola a platba. Ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní.

                             

                                   Vypratávanie bytu, domu, alebo nábytku.

 

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc naprataný, či zašpinený? Nevadí. Vyberte si u nás službu vypratávanie bytu domu či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých je to rutina. Máme stým veľké skúsenosti už nás nemôže nič prekvapiť. Vypratávame plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora. 

Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  0944811802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Obhliadku a cenovú ponuku Vám prídem spraviť ZDARMA. Teším sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

MALÉ SŤAHOVANIE 1 izbový byt, dom do 10m3

35 € / hod

2xpracovnik + auto

SŤAHOVANIE BONUS

STREDNÉ SŤAHOVANIE 1,5-2 izbový byt, dom

45 € / hod

2xpracovnik + auto

Sťahovanie Bonus

VEĽKÉ SŤAHOVANIE 3-4 izbový byt, dom

55 € / hod

3x pracovník + auto

Samosťahovanie

25 € / hod (min 2h)

1x pracovník + auto, iba pomoc pri ukladaní auta

Cena zahŕňa pracovníkov, montáž-demontáž, nosenie po schodoch, (žiadne príplatky za poschodia, ani stojné auta) k cene treba prirátať jednorazový poplatok za vyjazd 20€, baliaci materiál, bremená nad 60kg, každý ďalší pracovník navyše 10€.

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×