Sťahovanie Pezinok

 

JARNÁ ZĽAVA 15% pre dôchodcov a slobodné matky z detičkami.

Platí na sťahovanie a vypratávanie celých bytov, domov a kancelárií. Nie na prevoz kusového nábytku.

 

 

Sťahovanie mesta Pezinok.

 

Ponúka Vám profesionálne sťahovanie v Pezinku mestských častiach ako je Gríňava, Muškát, Cajla či na sídlisko Sever, alebo Juh. Naše služby ponúkame na celom západnom Slovensku, ale odsťahujeme vás do celej EÚ. Pobočky máme v Bratislave, Trnave, Senci, Malackách, Šamoríne, alebo v Nitre. Sťahovanie Bonus má v ponuke aj montáže demontáže nábytku. Pri objednaní sťahovania máte montáž a demontáž v cene služby. Naši zamestnanci sú ústretový a  riadne zaškolený, budú vám nápomocný v každom ohľade.

 

                                                                      Odborné sťahovanie v Pezinku.

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie pre Vás aj  vašu rodinu. Obráťte sa na odborníkov, radi Vám zo sťahovacími prácami v Pezinku pomôžeme. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé sťahovanie bytov, domov, kancelárií, tiež firiem, ale aj skladov. Potrebujete presťahovať garsónku alebo veľký rodinný dom, pristupujeme vždy nápomocne a ústretovo. Na prvé miesto dávame želanie zákazníka. Našim poslaním je vás bezpečne a rýchlo presťahovať. Pracovníci vždy zaobchádzajú s Vaším nábytkom tak, akoby bol náš vlastný. Všetko dôkladne zabalia, bezpečne znesú a vynesú. Následne nábytok rozmiestnia, podľa vašich predstáv. Starý, nepotrebný nábytok, či elektro, za Vás ekologicky zlikvidujeme na zbernom dvore, prípadne si pozrite cenník, aby ste mali prehľad o vypratávaní bytov, domov a kancelárií.

Pri sťahovaní si neúčtujeme si príplatky za poschodia, bez výťahov po 3.p.  Obhliadka a cenová ponuka je ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí ak vyplníte formulár a pridáte fotky. My  Vám obratom odpíšeme alebo zavoláme. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie. Neváhajte a kontaktujte ma na tel. 0944811802, alebo na mail-(info@stahovanie-bonus.sk). Ak máte chvíľu času pozrite si našu prácu a recenzie na https://www.facebook.com/stahovaniebonus ďakujeme.

                                                    

                                                        Postupnosť sťahovania Pezinok.

 

Každé sťahovanie bytu je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky.

1. Zvoláte nám dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať. Na dohodnutý termín prídem na čas a urobím obhliadku a následne vám pošlem cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

2. V deň sťahovania sa dostavia naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta, kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesieme.

6. Na záver prichádza kontrola a platba. Ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní.

                             

   Vypratávanie bytu, domu, alebo nábytku.

 

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc naprataný, okrem toho aj zašpinený? Nevadí. Vyberte si u nás službu vypratávanie bytu, domu či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých je to každodenná rutina. Vypratávame plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko vyseparujeme a okrem toho aj odnesieme do zberného dvora. 

Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Neváhajte nám zavolať na tel. č.  0944811802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Obhliadku a cenovú ponuku Vám spravíme ZDARMA. Teším sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

samosťahovanie

Samosťahovanie

28 € / hod
min 2/h

1x pracovník + iba pomoc pri ukladaní auta

SŤAHOVANIE BONUS

SŤAHOVANIE
1-2 izbový byt

38 € / hod

Sťahovanie Bonus

SŤAHOVANIE
3-4 izbový byt

48 € /hod

Sťahovanie domu

SŤAHOVANIE DOMOU
DOHODOU

zavolajte a dohodnite si
termín

V prípade nejasností a cenovú ponuku ma neváhajte kontaktovať. (0944 811 802)

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×