Sťahovanie Šamorín

 

JARNÁ ZĽAVA 15% pre dôchodcov a slobodné matky z detičkami.

Platí na sťahovanie a vypratávanie celých bytov, domov a kancelárií. Neplatí na prevoz kusového nábytku.

 

                                              

                                         Šamorín sťahovanie s nami .

 
 

Sťahovanie Šamorín, Vám ponúka profesionálne služby v častiach, ako Mliečno, Čilistov, Kraľovianky, ale aj v ostatných častiach mesta a okolí. Naše služby, poskytujeme v celom okrese.

Sťahovacia služba Bonus Vám posiela len zaškolených pracovníkov na vaše sťahovanie bytu, domu a firmy. V našej ponuke máme aj  sťahovanie kancelárie, sťahovanie nábytkov, odvoz starého spotrebiča, sťahovanie skladu, alebo sťahovanie ťažkých bremien. Zaoberáme sa montážou a demontážou nábytku, ktorú máte pri sťahovaní v cene. Naše pobočky nájdete v mestách ako Bratislava, Nitra, Malacky, Senec, Pezinok, Trnava a u Vás v Šamoríne. Sťahovanie ponúkame na celom západnom Slovensku, ale sťahujeme i do celej EÚ. 

                                               Profesionálne sťahovanie v Šamoríne.

 Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie, pre Vás, alebo vašu rodinu, Obráťte sa na profesionálov, vždy Vám radi zo sťahovaním pomôžeme. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé byty, domy, kancelárie, firmy, ale aj sklady. Či už ide o garsónku ,alebo veľký rodinný dom náš prístup je vždy profesionálny. Našim poslaním je Vás bezpečne presťahovať čo najkratší čas. Váš majetok pri sťahovaní chránime, akoby bol náš vlastný. Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a vynesieme. Následne rozmiestnime podľa Vašich predstáv. 

Starý nepotrebný nábytok, či elektro za Vás ekologicky zlikvidujeme. Pri sťahovaní si neúčtujeme poschodia bez výťahov po 3.p.  Obhliadka a cenová ponuka je ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí vyplniť formulár a pridať fotky.  Obratom  Vám odpíšeme, alebo zavoláme. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je Vám zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie. Neváhajte nás kontaktovať na tel. 0944811802, alebo na mail (info@stahovanie-bonus.sk) Tešíme sa na skorú spoluprácu. S nami to zvládnete s prehľadom. Prajeme pekný deň.

 

                                               

                                                            Sťahovanie Šamorín postup.

 

 Každé sťahovanie bytov a domov je  špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky.

1. Zavoláte nám a dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať. Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a následne vám pošleme cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak  potrebujete, pracovníci demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta, kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní.

                                           

                                                                     Vypratávanie nábytkov Šamorín.

 

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený?  Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií ,alebo odvoz nábytku. Obráťte sa na odborníkov pre ktorých je to rutina. Máme stým veľké skúsenosti už nás nemôže nič prekvapiť. Vypraceme vám plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora, alebo spaľovne. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  0944811802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku a cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

samosťahovanie

Samosťahovanie

28 € / hod

1x pracovník +pomoc pri ukladaní auta

SŤAHOVANIE BONUS

SŤAHOVANIE
1-2 izbový byt

38 €/ hod

Sťahovanie Bonus

SŤAHOVANIE
3-4 izbový byt

48 € / hod

Sťahovanie domu

SŤAHOVANIE DOMOV

zavolajte a dohodnite si obhliadku, alebo termín.

Ohľadom cenovej ponuky ma neváhajte kontaktovať. (0944 811 802)

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×