Sťahovanie Bonus

Naše pobočky
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Pobočky kde pôsobíme

Pobočky na ktorých pôsobíme a odkiaľ Vám zasielame naše tímy pracovníkov do vašich domácností. Ale to neznamená že pracujeme iba v týchto mestách. Pôsobíme na západnom Slovensku, ale presťahujeme Vás do celej Európskej Únie.

V rámci pobočiek neplatíte kilometre, iba jednorazový  výjazd. Samozrejme to neznamená že sa môžete presúvať na desať adries v rámci mesta! Na tretej adrese sa pripláca pätnásť eur.  Mimo pobočiek sa platí 0,65€/km.

Ponúkame služby ako sťahovanie bytov a domovalebo nájdete v našom portfóliu aj vypratávanie bytov, domov a kancelárií.

Ak potrebujete pomôcť zo sťahovaním a vypratávaním nábytku neváhajte sa obrátiť na odborníkov. Pozrite si našu prácu a recenzie na Facebooku.

Vypratávanie bytov a domov Bratislava

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený? Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií, či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých to je denno denná záležitosť. Zo silno zašpinenými priestormi máme skúsenosti. Nemôže nás prekvapiť hádam už nič.

Vypraceme plne zariadené byty, domy, kancelárie a iné priestory do poslednej smietky. Všetko sa riadne vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora. 

Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č. 0944 811 802 alebo nám napíšte mail na info@stahovanie-bonus.sk budeme radi ak vám pomôžeme . Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme.
Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku a cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

Pobočky – Radi a tipy

Vypratávanie bytov a domov Bratislava

Pobočku vždy vyberáme podľa vašej polohy aby bola čo najbližšie k vám aby ste neplatili nič navyše.  Ak Vám môžem poradiť nikdy nešetrite na takýchto službách.

Poznáte to príslovie ? Nie som tak bohatý, aby som si mohol kupovať lacné veci. A pri sťahovaní to platí dvojnásobne.

Predsa ide o Váš celý byt aj z vecami. Majetok ktorý ste ťažko nadobúdali. Hádam nechcete, aby sa vám poškodili veci len preto že vás budú sťahovať začiatočníci o niečo lacnejšie. To už musíte zvážiť ale Vy Väčšinou sa sťahujete raz za život, možno dvakrát.

Ľahko sa Vám môže stať že budete na sťahovanie veľmi zle spomínať. Áno zoženiete si niekoho lacného, dnešnej dobe internetu, ale nebudete vedieť kto a s kým sa dostaví.

Ak sa Vám niečo poškodí kto vám to nahradí? A to je ten lepší prípad nehovoriac že vám môže niečo zmiznúť. A predsa, firmy majú poistenia, recenzie o ktoré sa môžete oprieť.

Ja viem že každý chce ušetriť, poviete si však mi ho dohodila kamoška. Je to jej známi čo by sa mohlo stať. A myslíte že to je záruka? Viete že keď ide o peniaze koľký nepoznajú brata.

Dúfam že som Vás zaujal a trochu poradil. Firiem na sťahovanie je tu viac ako dosť, len si treba rozumne vybrať. Ak potrebujete pomôcť ohľadom našich služieb budem vám rád nápomocný. Zavolajte na tel. č. 0944 811 802, alebo mi napíšte na mail (info@stahovanie-bonus.sk) od 6:00-20:00 hod, Vaše sťahovanie Bonus.