Sťahovanie Bonus

Sťahovanie - Malacky

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie Malacky

O profesionálne  sťahovanie bytov domov,  alebo sťahovanie firiem či kancelárií  ale aj  sťahovanie bremien  sa postará naša sťahovacia služba Malacky.  Objednajte si u nás prevoz vašich vecí v rámci Malaciek ale jeho okolia. Presťahujeme vás kamkoľvek si poviete v rámci celej EÚ. Na nás sa vždy môžete spoľahnúť. Sme tu pre vás 24/hodín 7 dní v týždni. Volajte na tel. 0944 811 802, radi vám pomôžeme. Ponúkame kompletné sťahovacie služby.

Profesionálne sťahovacie služby za férové ceny

Vieme, že zariadiť novú domácnosť nie je len finančne náročná vec, ale aj fyzická námaha. Preto je tu pre Vás  Sťahovacia služba Bonus, v Malackách.  Kladieme veľký dôraz, aby sme zákazníkovi čo najviac uľahčili tieto chvíle. Naši zamestnanci sú veľmi  ústretový a veľký profesionáli. Sťahovaniu venujeme už dlhší čas, našimi prioritami je presnosť a bezpečne klientovi prepraviť majetok, ale najlepšie ak si prečítate naše recenzie od zákazníkov. Naše služby sú vám k dispozícii, takmer nonstop.

Sťahovanie Malacky bez stresu

Každé sťahovanie je vždy bez ohľadu na veľkosť domácnosti, náročné a stresujúce. Preto v našej spoločnosti kladieme dôraz na to, aby sme vám ho uľahčili. V prvom rade dbáme o bezpečnosť vášho majetku. Náklad v aute je počas prevozu riadne upevnený pomocou popruhov, aby sa samovoľne nehýbal. K sťahovaniu v  Malackách  máte k dispozícii niektoré  doplnkové služby zdarma. 

Potrebujete pomoc z rozobratím a zložením nábytku popri sťahovaní, radi vám pomôžeme. Alebo si chcete objednať samostatnú  montáž a demontáž nábytku ?  Ak si službu objednáte samostatne bez sťahovania, je spoplatnená podľa samostatného cenníka.

Cena za sťahovanie Malacky  zahŕňa tiež balenie nábytku, elektroniky a osobných vecí. Na ich ochranu používame stretch fóliu a bublinkovú fóliu. V každej dodávke máme pripravené  krabice na sťahovanie , ktoré vám zapožičiame za symbolický poplatok.

Potrebujete sa zbaviť opotrebovaného nábytku, alebo starých spotrebičov o všetko sa postaráme za vás a odvezieme ich na zberný dvor.

Sme tu pre vás aj cez víkendy a sviatky

Potrebujete sa presťahovať a nechcete si brať dovolenku, kvôli tomu? Nemusíte Sťahovanie Malacky  je tu pre vás aj cez víkendy alebo počas sviatkov. Pracujeme 24/hodín 7 dní v týždni aj počas popoludňajších hodinách.

Zavolajte nám a dohodnite si termín, ktorý vám bude čo najviac vyhovovať. Radi sa vám vo všetkom prispôsobíme, aby vaše sťahovanie prebehlo bez zbytočných problémov. Ak máte chvíľu čas, prezrite si naše referencie na  Facebooku . Tešíme sa na našu skorú spoluprácu, vaše sťahovanie Bonus.

Nákladné taxi

Na prepravu nového nábytku, alebo spotrebičov vám  sťahovanie Malacky  zabezpečí  nákladné taxi . Prevezieme vašu novú sedačku, chladničku, práčku, kuchynskú linku ale aj spotrebiče väčších rozmerov, kam si poviete.

V stanovenom čase nábytok naložíme priamo v obchodnom dome. Ak potrebujete postaráme sa tiež o bezproblémové  vynesenie do bytu .

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby