Sťahovacie služby

Sťahovanie Trnava

Sťahovanie Bonus - sťahovanie
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie bytu Trnava — rýchlo a bez starostí

Máte zaujem profesionálne  sťahovanie bytu, domu,  alebo sťahovanie firiem či kancelárií   či  sťahovania bremien  sa  stará sťahovacia služba Bonus.  Objednajte si u nás prevoz vašich vecí z Trnavy, alebo a v okolí. Presťahujeme vás kamkoľvek si poviete v rámci celej EÚ.  Na našu firmu sa môžete vždy spoľahnúť. Sme tu pre vás 24/hodín 7 dní v týždni, víkendy aj sviatky. Volajte na tel. 0944 811 802, radi vám pomôžeme. Ponúkame kompletné sťahovacie služby.

Presťahovanie domácnosti je vždy spojené s množstvom vybavovania, starostí a balenia, preto je často veľmi stresujúcim obdobím. Aby všetko prebehlo hladko, sú vám k dispozícii naše profesionálne sťahovacie služby

Profesionálne sťahovacie služby, za férové ceny.

Vieme, že zariadiť novú domácnosť nie je len finančne náročná vec, ale aj fyzická námaha. Skoro každá rodina si dá svoj nábytok presťahovať, ako by mala kupovať nový. Preto je tu pre Vás Sťahovacia služba Bonus, v Trnave.   Kladieme veľký dôraz, aby sme zákazníkovi čo najviac uľahčili tieto chvíle. Naši zamestnanci sú veľmi ústretový a veľký profesionáli. Sťahovaniu sa venujeme už niekoľko rokov, našim prioritám je bezpečne a na čas prepraviť váš majetok na miesto, ktoré si určíte. Ale najlepšie, ak si prečítate naše recenzie na GOOGLE , od našich zákazníkov. . S každým jednáme férovo a na rovinu, na čom sa dohodneme, to platí. Naše služby sú vám k dispozícii, takmer nonstop.

Sťahovanie v Trnave, bez stresu.

Každé sťahovanie je vždy bez ohľadu na veľkosť domácnosti, náročné a stresujúce. Preto v našej spoločnosti kladieme veľký dôraz, aby sme vám sťahovanie bytu, domu, alebo kancelárie, čo najviac uľahčili. Naši pracovníci vám pobalia nábytok, elektro do fólií, ak si želáte aj osobné veci, ako oblečenie. Všetko znesú do zaparkovanej dodávky na parkovisko, kde to  bezpečne uchytia. Všetok náklad v aute je počas prevozu riadne upevnený pomocou popruhov, aby sa samovoľne pri jazde nepohol a nepoškodil. Bezpečnosť vášho majetku je pre nás prvoradá. K sťahovaniu v  Trnave,  máte k dispozícii niektoré  doplnkové služby v cene, ako je montáž a demontáž nábytku . Potrebujete pomoc z rozobratím a zložením nábytku popri sťahovaní, radi vám pomôžeme.

Alebo si chcete objednať samostatnú  montáž a demontáž ,  bez sťahovania, je spoplatnená podľa samostatného cenníka.

V cene sťahovania Trnava, máte zahrnuté tiež balenie nábytku, elektroniky a osobných vecí. Na ich ochranu používame streč fóliu a bublinkovú fóliu. Každá dodávka je vybavenú profi náradím a máme pre vás pripravené, aj  krabice na sťahovanie , ak by ste potrebovali dobaliť. Krabice zapožičiavame za symbolický poplatok.

Potrebujete sa zbaviť opotrebovaného nábytku, alebo starých spotrebičov o všetko sa postaráme a odvezieme ich na zberný dvor. Stačí ak sa prekliknete na stránku tu.  vypratávanie bytov, domov a kancelárii.

Sme tu pre vás 24/7, víkendy aj sviatky.

Potrebujete sa presťahovať a nechcete minúť svoju dovolenku? Nemusíte! Sťahovanie  Malacky  vám ponúka služby, aj cez víkendy alebo počas sviatkov. Pracujeme 24/hodín 7 dní v týždni aj počas poludňajších hodín.

Zavolajte nám a dohodnite si termín, ktorý vám bude čo najviac vyhovovať. Radi sa vám prispôsobíme, aby vaše sťahovanie prebehlo bez zbytočných problémov. Ak máte chvíľu čas, pozrite si naše referencie na GOOGLE, Instagrame, taktiež na  Facebooku . Tešíme sa na skorú spoluprácu, sťahovanie Bonus.

Sťahovanie Trnava realizuje tiež sťahovanie firiem a kancelárií. Pri výbere času sťahovania sa vám prispôsobíme tak, aby sme nenarušili pracovný proces vo vašej spoločnosti. V dohodnutý čas sa dostavíme na miesto, naložíme nábytok, vybavenie kancelárie a iných priestorov. V prípade potreby vám pomôžeme tiež s balením. Nakládka a výnos bez výťahu sú bez príplatku až do 4. poschodia.

 Tešíme sa na skorú spoluprácu, sťahovanie Bonus.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby