Sťahovanie Bonus

Sťahovanie - Trnava
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie Trnava — rýchlo a bez starostí

Presťahovanie domácnosti je vždy spojené s množstvom vybavovania, starostí a balenia, preto je často veľmi stresujúcim obdobím. Aby všetko prebehlo hladko, sú vám k dispozícii naše profesionálne sťahovacie službySťahovanie Trnava si môžete objednať v ktorýkoľvek pracovný deň, cez víkendy aj sviatky.

Spoľahlivé služby, ktoré Vám uľahčia sťahovanie

Radi vám vyjdeme v ústrety pri každej vašej požiadavke. Sťahovanie Trnava ponúkame spolu s balíčkom voliteľných služieb, ktoré sú zadarmo. Pomôžeme vám s balením osobných vecí, postaráme sa aj o demontáž a montáž nábytku. Na naše plecia môžete položiť tiež odvoz nepotrebného nábytku či spotrebičov na zberný dvor.

Bezpečný prevoz vášho majetku

Pri sťahovaní dbáme o bezpečnosť nábytku, osobných vecí, spotrebičov aj elektroniky. Náklad v aute nenechávame bez dozoru. Pokiaľ práve vozidlo nikto nestráži, zamykáme ho. Počas prepravy je všetko vo vnútri dodávky upevnené pomocou popruhov tak, aby sa nábytok ani iné veci nehýbali. Sťahovanie Trnava realizujeme tiež s dôrazom na ochranu krehkých vecí — pri ich balení používame bublinkovú fóliu.

Spoľahlivé sťahovanie Trnava aj pre firmy

Sťahovanie Trnava realizuje tiež sťahovanie firiem a kancelárií. Pri výbere času sťahovania sa vám prispôsobíme tak, aby sme nenarušili pracovný proces vo vašej spoločnosti. Môžete si pokojne vybrať sťahovanie počas víkendu alebo cez sviatok. V dohodnutý čas sa dostavíme na miesto, naložíme nábytok, vybavenie kancelárie a iných priestorov. V prípade potreby vám pomôžeme tiež s balením. Nakládka a výnos bez výťahu sú bez príplatku až do 4. poschodia.

A čo hovoria na našu prácu naši klienti? Referencie na našu prácu nájdete na Facebooku. Tešíme sa na skorú spoluprácu.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby