Sťahovanie Bonus

Sťahovanie firiem a kancelárií
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie firiem a kancelárií

Sťahovanie bytov, domov, kancelárií, kompletných firiem vrátane všetkých typov bytových a nebytových priestorov za skvelé ceny.

Vaša firma sa rozrastá a potrebujete sa presťahovať do väčších priestorov?

Máme tu pre Vás službu “profesionálne sťahovanie firiem”.

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie pre každého, aj pre Vašu firmu. Každý by to chcel mať už za sebou.

Už len preto by ste sa mali obrátiť na odborníkov, ktorí Vám môžu sťahovanie kancelárie alebo firmy urýchliť. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé firmy.

Či už ide o malú kanceláriu alebo veľkú firmu, náš prístup je vždy na profesionálnej úrovni.

Váš nábytok dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a po prevoze vynesieme. Následne nábytok rozmiestnime, podľa Vašich predstáv.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Potrebujete odniesť starý nábytok, staré spotrebiče, rôzne elektro?

Využite našu doplnkovú službu “likvidácia starého nábytku a elektrospotrebičov” alebo “nákladné taxi“.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie firiem

Potrebujete presťahovať firmu do väčších alebo modernejších priestorov? Sťahovanie so všetkým nábytkom, strojovým vybavením, materiálom aj mnohými inými vecami nie je jednoduchá záležitosť.

Aby všetko prebehlo hladko a v stanovenom časovom harmonograme, obráťte sa na profesionálov na sťahovanie firiem a kancelárií.

Sťahovacie služby západné Slovensko

Sťahovanie firiem a kancelárií ponúkame na celom západnom Slovensku. K dispozícii sú vám pobočky vo všetkých väčších mestách. Sťahovacie služby Bratislava, Trnava, Pezinok aj sťahovacie služby Senec, Malacky, Šamorín a Nitra. Objednať si môžete vnútroštátne a tiež medzinárodné sťahovanie.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Doplnkové služby pre Váš komfort

Doplnkové služby pre Váš komfort na sťahovanie firiem a kancelárií. Máte v kanceláriách veľa nábytku? Potrebujete presťahovať výrobné zariadenia? Demontáž a montáž nábytku máte v cene sťahovania. Naši pracovníci sú profesionálmi vo svojom odbore. Nemusíte sa preto obávať žiadneho neodborného narábania s vaším majetkom. Na sťahovanie firiem, kancelárií a skladov nenajímame žiadnych brigádnikov. Po celý čas budete mať k dispozícii zohraný tím zaškolených pracovníkov. V každej našej dodávke máme tiež profesionálny set náradia na montáž nábytku.

Vyberte si čas, ktorý vám vyhovuje

Nechcete, aby sťahovanie firmy narušilo bežný chod spoločnosti? Vyberte si čas, ktorý vám vyhovuje. Sťahovanie Bonus je tu pre vás počas večerných hodín, cez víkendy aj sviatky. Máme skúsenosti s organizáciou sťahovania menších aj väčších spoločností. Postaráme sa o to, aby všetko prebehlo efektívne a bez zbytočných časových strát.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie firiem a kancelárií

Sťahovanie firiem a kancelárií s ohľadom na Váš majetok. Všetky vaše veci bezpečne znesieme a naložíme do vozidla, v ktorom ich upevníme pomocou popruhov tak, aby sa nehýbali. Po prevoze ich vynesieme do vašich nových priestorov. Nemáte popri starostlivosti o podnikanie čas na balenie? Urobíme všetko za vás. Nábytok dôkladne zabalíme do stretch fólie, na krehké veci používame bublinkovú fóliu.

Na bezpečné sťahovanie firmy myslíme aj počas nakladania dodávky. Ak sa pri nej nikto nenachádza, vždy ju uzamkneme.

Nezáväzná cenová ponuka zadarmo

Cenová ponuka na sťahovanie firiem a kancelárií je zadarmo. Stačí, ak nám zavoláte alebo vyplníte kontaktný formulár. Odpovieme vám najneskôr do 24 hodín. Referencie na našu prácu si môžete pozrieť na našom Facebooku.