Sťahovacie služby

 

JARNÁ ZĽAVA 15% pre dôchodcov a slobodné matky z detičkami.

Platí na sťahovanie a vypratávanie celých bytov, domov a kancelárií. Neplatí na prevoz kusového nábytku. 

Platí do konca jari.

 

 

 Sťahovacie služby Bonus.

 Ponúkame Vám komplexné sťahovacie služby v oblasti sťahovania, na ktoré si len zmyslíte. Počnúc sťahovaním bytov, domov, alebo kanceláriou či inými bytovými-nebytovými priestormi. Alebo ak chcete previesť iba pár kusov nábytkov, vieme vám poskytnúť nákladné taxi. K sťahovaniu ponúkame ešte doplnkové služby ako vypratávanie bytov, domov a kancelárií, garáží, pivníc, povál, záhrad a iných priestorov. Ak potrebujete odniesť popri sťahovaní aj starý nábytok, nie je to pre nás žiaden problém. Z radosťou sa o všetko v rámci sťahovacích služieb postaráme. Snažíme sa každému zákazníkovi poskytnúť čo najväčší komfort. Všetko Vám pobalíme a odnesieme. Ak by bola treba demontáž, všetko demontujeme a následne zmontujeme na novej adrese. Službu montáž-demontáž nábytku ponúkame aj osobitne. Naši pracovníci sú dobre vyškolený, ktorý sa o vás postarajú od A po Z. Garantujem každému vysoký štandard profesionálne vykonaného sťahovania a vypratávania bytových a nebytových priestorov. Našu prácu a hodnotenie si môžete pozrieť na Instagrame, facebooku, alebo iných stránkach. https://www.facebook.com/stahovaniebonusSťahovacie služby nájdete.

 

 

 

 

         

Vypratávanie bytov a domov Bratislava.

 
Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený? Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií, či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých to je denno denná záležitosť. Zo silno zašpinenými priestormi máme skúsenosti. Nemôže nás prekvapiť  hádam už nič.
Vypraceme plne zariadené byty, domy, kancelárie a iné priestory do poslednej smietky. Všetko sa riadne vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora. Na životnom prostredí nám veľmi záleží. Našim deťom tu nemôžeme zanechať smetisko. Nie sme ako poniektoré firmy ktoré majú brigádnikov, ktorých ani nevideli. A tí sú schopný to vyhodiť do jarku aby si zarobili niečo bokom.
 
Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  0944 811 802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  budeme radi ak vám pomôžeme . Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme.
Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku a cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.   
   
 

                                                           Sťahovacie služby postup. 

 

1. Zavoláte nám, dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré ste chceli presťahovať.   
Na dohodnutý termín prídem ja ako majiteľ ,urobím si obhliadku vašej nehnuteľnosti  a následne vám pošlem cenovú ponuku. Ak s cenou súhlasíte, dohodneme si termín sťahovania.

Každé sťahovanie bytu je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, panelák bez výťahu, alebo zlý prístup parkovania dodávky. Niekedy je v garsónke viac nábytkov a osobných vecí ako trojizbovom byte. Všetky tieto faktory vplývajú na cenu sťahovania.

2. V deň sťahovania prídeme na adresu, presne v dohodnutý čas.

3. Rozdelíme si prácu, ak je potrebné demontujeme nábytok a pobalíme ho do streč fólií, ostatné veci ako látky, papier, sklo rozdelíme do nami prinesených vriec, či krabíc.

4. Znesieme ho do auta, kde ho prichytíme, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám nábytok vynesieme a postavíme na vami určené miesto, kde ho rozbalíme. Starý obalový materiál odnesieme.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×