Montáž-demontáž nábytku

                                     

                                 Montáž a demontáž nábytku s profesionálmi.

 

Montáž a demontáž nábytkov pomoc ktorú potrebuje veľa zákazníkov. Často krát sa nám stáva pri sťahovaní že sa skrine nedajú presťahovať bez demontáže, tak sme pokladali za povinnosť pridať do portfólia službu montáž-demontáž nábytkov. Pri sťahovaní vám nábytok  rozmontujeme a následne po presťahovaní zmontujeme, v cene sťahovania. Ak potrebujete montáž objednať samostatne bez sťahovania príbytku ,alebo k službe odvoz nábytku, je spoplatnená, podľa daného cenníka.

Dovezieme a poskladáme vám nábytky z obchodných domov ako je SCONTO , IKEA, Mobelix, ASKO, Tempo Kondela alebo s podobných obchodných domov. Nábytok vám vynesieme až do bytu, ak je potrebné hneď ho aj zložíme. Vieme vám doviesť a vyniesť aj elektrospotrebiče, ako pračka, ľadnička a inú bielu techniku. Jazdíme na upravených dodávkach  na sťahovanie a prevoz tovaru o veľkosti 21m3. Mieri dodáviek dĺžka 4,3m, výška 2,2 ,šírka 2,2.  Autá máme vybavené náradím na montáže a demontáže nábytkov, samozrejme aj kvalitným baliacim materiálom, ako fólie, krabice, lepiace pásky na ochranu vášho nábytku, alebo iného majetku ktorý potrebujete previesť. 
Neváhajte ma kontaktovať na tel. č. 0944 811 802, alebo na mail (info@stahovanie-bonus.sk) Ozvem sa Vám obratom, alebo najneskôr do 24 hodín.
 

Montáž demontáž nábytku a odvoz starého nábytku.

 
Ak potrebujete po dovezení nového nábytku, alebo elektrospotrebiča vypratať starý kus, ponúkame službu  vypratávanie bytov, domov a kancelárie. 
Vypratávame plne zariadené byty, domy a iné bytové, nebytové priestory. Ak potrebujete presťahovať viac ako pár kusov nábytku máme v ponuke ahovanie bytov a domov a kancelárií.
Presťahujeme vám všetko načo si pomyslíte. Ak potrebujete doviesť nový nábytok, či elektro spotrebič je tu služba nákladné taxi. 
 
Verím že si zo širokého portfólia vyberiete a pomôžeme vám nech už to je akákoľvek služba. Sme mladí dynamický rýchlo rozrastajúci skúsení tím, ktorý je vždy pripravený vám pomôcť. Naše služby ponúkame zatiaľ na západnom Slovensku, ale odsťahovať vás vieme do celej EÚ. Tešíme sa na skorú spoluprácu, sťahovanie Bonus. 
 
 
 

Cenník služby

1x pracovník

25€/hod.

2x pracovník

40€/hod.

3x pracovník

55€/hod.

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×