Sťahovanie bytov a domov

 

JARNÁ ZĽAVA 15% pre dôchodcov a slobodné matky z detičkami.

Platí na sťahovanie a vypratávanie celých bytov, domov a kancelárií. Neplatí na prevoz kusového nábytku.

                                              

 Sťahovanie bytov a domov v meste.

Ponúkame Vám sťahovanie bytov a domov za skvelé ceny. Plánujete najbližšej dobe sťahovanie bytu, alebo rodinného domu, či iného priestoru? Stále nemáte vybratú sťahovaciu službu? Určite máte s toho strach a stresy.  Ste na správnom mieste, už nehľadajte my vám pomôžeme s kompletným sťahovaním. Sťahovacie služby ponúkame na celom západnom Slovensku.  Naše pobočky nájdete Bratislave, Trnave, Malackách, Senci, Pezinku, Nitre ale aj v Šamoríne.  Odsťahujeme  Vás  do celej EÚ. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce.

Sťahovacia služba Bonus Vám ponúka len to najlepšie zo služieb sťahovania. V našom portfóliu nájdete, sťahovanie kancelárií a firiemalebo aj montáž demontáž nábytkov, ktorú máte v cene sťahovania. Nábytok vám zabalíme, znesieme a vynesieme. Potrebujete odviesť jeden kus nábytku, sedačky, čí  spotrebiča z nákupných centier ako ASKO, Mobelix, SCONTO, Merkury Market, Tempo Kondela a iné? Tak Vám odporúčame službu nákladné taxi

Zakladáme si na výbere pracovníkov. Všetci sú riadne zaškolený profesionáli, ktorý si hravo poradia s každým problémom v sťahovaní. Či sa jedná o úzke schodisko, sťažené priestory pri sťahovaní, ťažké sedačky, nábytky, alebo iné bremená, vždy si poradíme a presťahujeme váš nábytok do nového príbytku. Nábytok Vám naši pracovníci rozložia podľa vášho priania, aby ste sa v novom byte, alebo v dome cítili pohodlne od prvého okamihu. Ponúkame vám rýchle a bezstarostne sťahovanie, kamkoľvek  Pozrite si našu prácu a recenzie na https://www.facebook.com/stahovaniebonus ďakujeme.

 

                                                              Sťahovanie bytov a domov. Dodávky

Každé naše sťahovacie auto, je vybavené profi náradím na montáž-demontáž nábytku a baliacim materiálom ako streč fóliami a krabicami. Sťahovanie bytov a domov.  Sme pripravený na všetko. Rozmer vnútornej plochy auta  je 21 m3. To znamená že ložná plocha auta je dlhá 4,3m, široká 2,2m a vysoká 2,2m, len pre vašu predstavivosť. 

                                                                                            Balenie

Naši pracovníci Vám všetko zabalia do fólii  poprípade demontujú a zmontujú v cene sťahovania . Následne váš nábytok opatrne znesieme a odvezieme na vami určené miesto, kde ho vysťahujeme. Za poschodia bez výťahov si nepriplácate po 3 poschodie.  Na balenie vašich nábytkov používame len kvalitný materiál rokmi overení od firmy Sanima  Trade, ktorý vrelo odporúčame každému. 

Potrebujete zbaviť starého nábytku alebo spotrebiča, ponúkame vám službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií. Všetko vám vyseparujeme a  odvezieme  do zberného dvora. Obhliadka a cenová ponuka je nezáväzná a zdarma.

Ku každému sťahovaniu pristupujeme profesionálne. U nás sa vám nemôže stať že by sme vás nepresťahovali. Ako to robia poniektoré firmy, dostanú väčšiu zákazku a vám ani nedajú vedieť a vi čakáte a nik nepríde. Dnes už nevedia čo je chlapské slovo, nieto ešte ho dodržať. Vždy si overte recenzie, dokiaľ si vyberiete sťahovaciu službu. Mať dodávku zavesenú na Bazoši neznamená že vedia čo robia.

Neváhajte nás kontaktovať na tel. č. 0944811802 alebo nám napíšte na mail, pridajte fotky a odošlite na  info@stahovanie-bonus.sk a my sa Vám, obratom ozveme. Nie sme platcami DPH, ušetríte 20% s ceny. . Garantujem vám sťahovanie po ktorom nebudete mať hlavu v smútku. Našou prioritou je vás bezpečne dostať z bodu A do B. Sťahovanie Bonus praje všetkým pekný deň a krásne bývanie.

                                                           

                                                           Postup sťahovania bytov a domov.

Každé sťahovanie bytov a domov  ,je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky. Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a následne vám pošleme cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

1. Zavoláte nám, dohodneme si termín obhliadky, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať. 

2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta ,kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní.

 

Likvidácia starých nábytkov popri sťahovaní.

Ak potrebujete popri sťahovaní vyhodiť starý nepotrebný nábytok, či elektro, ponúkame doplnkovú službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií. 

Najprv si naložíme auto nábytkom a vecami ktoré potrebujete presťahovať a potom buď znesieme staré veci aj z nábytkami pred bránu, alebo necháme na kope pripravené v byte. Po vašom presťahovaní sa vrátime po veci na likvidáciu a odvezieme do zberného dvora, alebo spaľovne, kde ich ekologicky zlikvidujeme.

                              

                                                                                          Vypratávanie  nábytkov.

 

 Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom, alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený?  Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov a domov. Naše pobočky nájdete  Bratislave, Trnave, Senci, Pezinku, Malackách, Šamoríne, Nitre.

Obráťte sa na profesionálov pre ktorých je to rutina. Máme stým veľké skúsenosti už nás nemôže nič prekvapiť. Vypratávame plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko pekne vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora.

Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  0944811802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus., 

SŤAHOVANIE BONUS

Sťahovanie rodinného domu.

Chcete byť rýchlo a bezstarostne presťahovaní? Zverte to odborníkom.

Cenník služby

samosťahovanie

SAMOSŤAHOVANIE

28€ / hod.

platia sa (min 2h)

SŤAHOVANIE BONUS

SŤAHOVANIE - 1-2 izbový byt

38€ / hod.

Sťahovanie Bonus

SŤAHOVANIE 3-4 izbový byt

48 €/!hod .

SŤAHOVANIE DOMOV

Sťahovanie domu

DOHODOU

Preprava nábytku/spotrebiča

od 50€/kus

Obývacia stena/sedačka záleží
od velkosti a váhy

50-99 € /kus

Ohľadom cenovej ponuky ma neváhajte kontaktovať.  (0944 811 802)
Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×