Sťahovanie bytov a domov

                                              

 Sťahovanie bytov a domov vo vašom meste.

 

Sťahovanie bytov, domov na profesionálnej úrovni. Plánujete najbližšej dobe sťahovanie bytu, alebo rodinného domu, či iného priestoru? A už teraz máte s toho strach a stresy a stále nemáte vybratú sťahovaciu službu? Ste na správnom mieste, už nehľadajte my vám pomôžeme s kompletným sťahovaním. Naše pobočky nájdete Bratislave, Trnave, Malackách, Senci, Pezinku, Nitre ale aj v Šamoríne. Presťahujeme Vás  do celej EÚ. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce.

Sťahovacia služba Bonus Vám ponúka len tých najlepších na vaše sťahovanie bytov , domov a firiem, sťahovanie kancelárie, sťahovanie nábytkov, odvoz starého spotrebiča, sťahovanie skladu a okrem toho aj sťahovanie ťažkých bremien. V ponuke máme doplnkovú službu ako montáže demontáže nábytku.

Ponúkame Vám spoľahlivého, rokmi skúseného partnera pri vašom sťahovaní. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku po celé byty, domy až po sťahovanie kancelárií a firiem. Alebo potrebujete iba odviesť, či presťahovať kus nábytku, sedačky, čí odviesť spotrebič, z nákupných centier ako ASKO, Mobelix, SCONTO, Merkury Market, Tempo Kondela atď.  Objednajte si službu nákladné taxi. Sťahovacie služby ponúkame na celom západnom Slovensku. 

Všetci naši pracovníci sú riadne zaškolený profesionáli, ktorý si hravo poradia s každým problémom v sťahovaní. Či sa jedná o úzke schodisko, sťažené priestory pri sťahovaní, ťažké sedačky, nábytky, alebo iné bremená, vždy si poradíme a presťahujeme váš nábytok do nového príbytku. Presťahovaní nábytok Vám naši pracovníci rozložia podľa vášho priania, aby ste sa v novom domčeku, byte, alebo v lofte cítili pohodlne od prvého okamihu. Našim poslaním vás bezstarostne a rýchlo presťahovať kam si poviete. Pozrite si našu prácu a recenzie na https://www.facebook.com/stahovaniebonus ďakujeme.

 

 

Sťahovanie bytov a domov. Dodávky

Naše sťahovacie autá majú sú vybavené profi náradím na montáž-demontáž nábytku a baliacim materiálom ako streč fólie, sťahovacie krabice na Sťahovanie bytov a domov.  Sme pripravený na všetko, či potrebujete demontáž nábytku, alebo z montovať novú skriňu. Rozmer vnútornej plochy auta  je 21 m3. To znamená že ložná plocha auta je dlhá 4,3m, široká 2,2m a vysoká 2,2m, len pre vašu predstavivosť. 

                                                                                            Balenie

Naši pracovníci Vám všetko zabalia do fólii  poprípade demontujú a zmontujú v cene sťahovania . Následne váš nábytok opatrne znesieme a odvezieme na vami určené miesto, kde ho vysťahujeme. Za poschodia bez výťahov si nepriplácate.  Na balenie vašich nábytkov používame len kvalitný materiál rokmi overení od firmy Sanima  Trade, ktorý vrelo odporúčame každému. Nájdete ich na stránke. https://strecovefolie.sk/

Ak sa potrebujete zbaviť starého nábytku alebo spotrebiča, ponúkame vám službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií. Všetko vám vyseparujeme a  odvezieme  do zberného dvora. Obhliadka a cenová ponuka je nezáväzná a zdarma.

 Každému sťahovaniu pristupujeme rovnako dôležito. Každý zákazník je vítaní. Riadime sa heslom, „Náš zákazník náš pán“. U nás sa vám nemôže stať že by sme vás nepresťahovali. Ako to robia poniektoré firmy, dostanú väčšiu zákazku a vám ani nedajú vedieť a vi čakáte a nik nepríde. Títo mladí dnes nevedia čo je chlapské slovo, nieto ešte ho dodržať. Vždy si overte recenzie, dokiaľ si vyberiete sťahovaciu službu. 

Neváhajte nás kontaktovať na tel. č. 0944811802 alebo nám napíšte na mail, pridajte fotky a odošlite na  info@stahovanie-bonus.sk a my sa Vám, obratom ozveme. Nie sme platcami DPH, ušetríte 20% s ceny. . Garantujem vám sťahovanie po ktorom nebudete mať hlavu v smútku. Našou prioritou je vás bezpečne dostať z bodu A do B. Sťahovanie Bonus praje všetkým pekný deň a krásne bývanie.

                                                           

                                                          Sťahovanie bytov a domov postup.

1. Vy nám zavoláte, dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať. Každé sťahovanie bytov a domov  ,je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky. Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a následne vám pošleme cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta ,kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní.

Likvidácia starých nábytkov popri sťahovaní.

Ak potrebujete popri sťahovaní vyhodiť starý nepotrebný nábytok, či elektro, ponúkame doplnkovú službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií. 

Najprv si naložíme auto nábytkom a vecami ktoré potrebujete presťahovať a potom buď znesieme staré veci aj z nábytkami pred bránu, alebo necháme na kope pripravené v byte. Po vašom presťahovaní sa vrátime po veci na likvidáciu a odvezieme do zberného dvora, alebo spaľovne, kde ich ekologicky zlikvidujeme.

                              

                                                                                            Vypratávanie  nábytkov.

 

 Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom, alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený?  Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov a domov. Naše pobočky nájdete  Bratislave, Trnave, Senci, Pezinku, Malackách, Šamoríne, Nitre.

Obráťte sa na profesionálov pre ktorých je to rutina. Máme stým veľké skúsenosti už nás nemôže nič prekvapiť. Vypratávame plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko pekne vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora.

Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  0944811802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

                                              

Sťahovanie bytov a domov.

 

Sťahovanie bytov a domov na profesionálnej úrovni. Plánujete najbližšej dobe sťahovanie bytu, alebo rodinného domu. A už teraz máte s toho strach a stresy? Stále nemáte vybratú sťahovaciu službu? Ste na správnom mieste.  

Ponúkame Vám spoľahlivého, rokmi skúseného partnera pri vašom sťahovaní. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku po celé byty, domy až po sťahovanie kancelárií a firiem. Alebo potrebujete iba sťahovanie nábytku, sedačky, čí odviesť spotrebič, z nákupných centier ako ASKO, Mobelix, SCONTO, Merkury Market, Tempo Kondela atď.  Nato máme službu nákladné taxi. Sťahovacie služby ponúkame na západnom Slovensku. Naše pobočky nájdete Bratislave, Trnave, Malackách, Senci, Pezinku, Nitre a Šamoríne, ale presťahujeme Vás do celej EÚ.

Každý náš pracovník je riadne zaškolený profesionál, ktorý si hravo poradí s každým problémom v sťahovaní. Či sa jedná o úzke schodisko, sťažené priestory pri sťahovaní, ťažké sedačky, nábytky, alebo iné bremená, vždy si poradíme a presťahujeme váš nábytok do nového príbytku. Presťahovaní nábytok Vám naši pracovníci rozložia podľa vášho priania, aby ste sa v novom domčeku, byte, alebo v lofte cítili pohodlne od prvého okamihu. Našim poslaním vás bezstarostne a rýchlo presťahovať kam si poviete.

Sťahovacie auto

Naše sťahovacie autá majú sú vybavené profi náradím na montáž-demontáž nábytku a baliacim materiálom ako streč fólie, sťahovacie krabice na Sťahovanie bytov a domov.  Sme pripravený na všetko, či potrebujete demontáž nábytku, alebo z montovať novú skriňu. Rozmer vnútornej plochy auta  je 21 m3.

Balenie

Pracovníci Vám všetko zabalia do fólii  poprípade demontujú a zmontujú v cene sťahovania . Následne nábytok opatrne znesú a odvezú na vami určené miesto, kde ho vysťahujú. Za poschodia bez výťahov si nepriplácate. 

Ak sa potrebujete zbaviť starého nábytku alebo spotrebiča, ponúkame vám službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií. Všetko vám vyseparujeme a  odvezieme  do zberného dvora. Obhliadka a cenová ponuka je nezáväzná a zdarma.

 Každému sťahovaniu pristupujeme rovnako dôležito. Každý zákazník je vítaní. Riadime sa heslom, „Náš zákazník náš pán“. U nás sa vám nemôže stať že vás nepresťahujeme. Ako to robia poniektoré firmy, dostanú vačšiu zákazku a vám ani nedajú vedieť a vi čakáte a nik nepríde. Títo mladí dnes nevedia čo je chlapské slovo, nieto ešte ho dodržať. Vždy si overte recenzie, dokiaľ si vyberiete sťahovaciu službu. 

Neváhajte nás kontaktovať na tel. č. 0944811802 alebo nám napíšte na mail, pridajte fotky a odošlite na  info@stahovanie-bonus.sk a my sa Vám, obratom ozveme. Nie sme platcami DPH, ušetríte 20% s ceny. . Garantujem vám sťahovanie po ktorom nebudete mať hlavu v smútku. Našou prioritou je vás bezpečne dostať z bodu A do B. Sťahovanie Bonus praje všetkým pekný deň a krásne bývanie.

                                                           

                                                            Sťahovanie bytov a domov postup.

1. Vy nám zavoláte, dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať. Každé sťahovanie bytov a domov         je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky. Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a následne vám pošleme cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta ,kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní.

Likvidácia starých nábytkov popri sťahovaní.

Ak potrebujete popri sťahovaní vyhodiť starý nepotrebný nábytok, či elektro, ponúkame doplnkovú službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií. 

Najprv si naložíme auto nábytkom a vecami ktoré potrebujete presťahovať a potom buď znesieme staré veci aj z nábytkami pred bránu, alebo necháme na kope pripravené v byte. Po vašom presťahovaní sa vrátime po veci na likvidáciu a odvezieme do zberného dvora, alebo spaľovne, kde ich ekologicky zlikvidujeme.

                              

                                                                                  Vypratávanie  nábytkov.

 

 Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom, alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený?  Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov a domov. Naše pobočky nájdete  Bratislave, Trnave, Senci, Pezinku, Malackách, Šamoríne, Nitre.

Obráťte sa na profesionálov pre ktorých je to rutina. Máme stým veľké skúsenosti už nás nemôže nič prekvapiť. Vypratávame plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko pekne vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora.

Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  0944811802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

SŤAHOVANIE BONUS

Sťahovanie rodinného domu.

Chcete byť rýchlo a bezstarostne presťahovaní? Zverte to odborníkom.

Cenník služby

SŤAHOVANIE BONUS

MALÉ SŤAHOVANIE 1-izbový byt, dom do 10m3

35 € / hod.

2xpracovnik + auto

Sťahovanie Bonus

STREDNÉ SŤAHOVANIE - 1,5-2 izbový byt, dom

45 € / hod.

3x pracovník + auto

Sťahovanie Bonus

VELKÉ SŤAHOVANIE 3-4 izbový byt, dom

55 € / hod .

3x pracovník + auto.

Samosťahovanie

25€/hod. (min 2h)

1x pracovník + auto, iba pomoc pri ukladaní auta

Preprava nábytku/spotrebiča

od30-50€/kus

Obývacia stena/sedačka záleží
od velkosti a váhy

50-99 € /kus

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×