Sťahovanie kancelárií a firiem

                  

                                         Sťahovanie kancelárií a firiem.

 

Sťahovanie kancelárií a firiem od firmy Bonus, ktorá vám ponúka profesionálne sťahovacie služby. Naše pobočky nájdete v Bratislave, Trnave, Pezinku, Senci, Malackách, Šamoríne alebo v Nitre, ale presťahujeme Vás do celej EÚ. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Sťahovacia služba Bonus Vám ponúka len tých najlepších na vaše sťahovanie bytov , domov a firiem, sťahovanie kancelárie, sťahovanie nábytkov, odvoz starého spotrebiča, sťahovanie skladu a sťahovanie ťažkých bremien. V ponuke máme aj montáže demontáže nábytku.

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie pre každého aj pre vašu firmu. Každý by to chcel mať už za sebou. Obráťte sa na odborníkov, radi Vám  sťahovanie kancelárie urýchlime . Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé sťahovanie bytov, domov a kancelárií, ale aj firiem a skladov. Či už ide o jednoizbový byt, alebo veľký rodinný dom, náš prístup je vždy na profi úrovni. Našim poslaním, je rýchlo a bezpečne vás dostať z bodu A do bodu B. Váš nábytok dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a po prevoze vynesieme. Následne ho  rozmiestnime, podľa vašich predstáv. Starý, nepotrebný nábytok, alebo elektro, za Vás ekologicky zlikvidujeme z doplnkovou službou  vypratávanie bytov, domov a kancelárií. 

Tešíme sa na spoluprácu a nových partnerov. S nami to zvládnete s prehľadom. Naša doterajšia práca a recenzie, ktoré nájdete na.(Google moja firma). Prajeme pekný deň a krásne nové bývanie, nech už sa presťahujete kamkoľvek a s kýmkoľvek.

 Obhliadka a cenová ponuka je ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí ak vyplníte formulár, na ktorý Vám odpovieme buď obratom, alebo najneskôr do 24 hodín. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie ! Pri sťahovaní neplatíte príplatky za poschodie bez výťahov. Neváhajte a kontaktujte nás na tel. 0944811802, alebo na mail-(info@stahovanie-bonus.sk) Pozrite si našu prácu a recenzie na https://www.facebook.com/stahovaniebonus

 

 

      

 

                                                Sťahovanie kancelárie a firiem postup.

 

1. Zavoláte nám, dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a následne vám pošleme cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

 Každé sťahovanie je špecifické. O cene rozhodujú faktory či už ide o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky.

2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do fólií.

4. Znesú ho do auta, kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní.

        

                                          

Cenník služby

SŤAHOVANIE BONUS

V rámci budovy
2x pracovník

40€/hod

SŤAHOVANIE BONUS

Mimo budovy
2x pracovník

45€/hod

Sťahovanie Bonus

V rámci budovy
3x pracovník

50€/hod

Sťahovanie Bonus

Mimo budovy
3x pracovník

55€/hod

Samosťahovanie

25€/hod (min 2h)

1x pracovník + auto

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×