Sťahovanie kancelárií a firiem

 

JARNÁ ZĽAVA 15% pre dôchodcov a slobodné matky z detičkami.

Platí na sťahovanie a vypratávanie celých bytov, domov a kancelárií. Nie na prevoz kusového nábytku.

 

                  

                                     Sťahovanie kancelárií a firiem.

 

Vaša firma sa rozrastá a potrebujete sa presťahovať do  väčších priestorov? Vieme nie je to pre každého jednoduché, preto sme sa rozhodli ponúkať na trhu profesionálne sťahovacie služby. Ponúkame Vám sťahovanie kancelárií na celom západnom Slovensku a v okolitých pobočkách ktoré nájdete v Bratislave, Trnave, Pezinku, Senci, Malackách, Šamoríne alebo v Nitre. Odkiaľ Vás vieme presťahovať do celej EÚ. Popri sťahovaní vám ponúkame služby ako montáž-demontáž nábytku, ktorú máte k sťahovaniu v cene. Snažíme sa na trhu ponúknuť len to najlepšie, za prijateľné ceny. Všetci naši pracovníci sú odborne zaškolení. K zákazníkom sú vždy nápomocný a ústretoví. Vedia poradiť a pomôcť aby sťahovanie prebehlo čo najviac efektívne a vás nerušilo pri podnikaní. Postarajú sa o vaše kompletné sťahovanie kancelárie, či firmy.

 Profesionálne sťahovanie firiem.

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie pre každého aj pre vašu firmu. Každý by to chcel mať už za sebou. Už len preto by ste sa mali obrátiť na odborníkov, ktorý Vám môžu sťahovanie kancelárie, alebo firmy urýchliť. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé  firmy. Či už ide o malú kanceláriu, alebo veľkú firmu, náš prístup je vždy na profi úrovni. Našim poslaním, je rýchlo a bezpečne vás dostať z bodu A do bodu B. Váš nábytok dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a po prevoze vynesieme. Následne nábytok rozmiestnime, podľa vašich predstáv. Starý, nepotrebný nábytok, alebo elektro, za Vás ekologicky zlikvidujeme, viac likvidácií nájdete na podstránke vypratávanie bytov, domov a kancelárií. 

Tešíme sa na spoluprácu, pri sťahovaní kancelárie. S nami to zvládnete s prehľadom. Naša doterajšia práca a recenzie, hovoria za nás. Prajeme pekný deň a krásne zariadené kancelárie, nech už sa presťahujete kamkoľvek a s kýmkoľvek.

 Obhliadka a cenová ponuka je ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí ak vyplníte formulár a priložíte fotky.

My vám odpovieme obratom, alebo najneskôr do 24 hodín, alebo nám hneď zavolajte. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie ! Pri sťahovaní neplatíte príplatky za poschodie bez výťahov po 3.poschodie. Neváhajte a kontaktujte nás na tel. 0944811802, alebo na mail-(info@stahovanie-bonus.sk) Pozrite si našu prácu a recenzie na https://www.facebook.com/stahovaniebonus

 

 

      

 

                                                Sťahovanie kancelárie a firiem postup.

Každé sťahovanie je špecifické. O cene rozhodujú faktory či už ide o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky.

1. Zavoláte nám, dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a následne vám pošleme cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

 2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do fólií.

4. Znesú ho do auta, kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní.

         

                                      Vypratávanie kancelárií a firiem Bratislava.

 
Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený? Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií, či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých to je denno denná záležitosť. Zo silno zašpinenými priestormi máme skúsenosti. Nemôže nás prekvapiť  hádam už nič.
Vypraceme plne zariadené byty, domy, kancelárie a iné priestory do poslednej smietky. Všetko sa riadne vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora. Na životnom prostredí nám veľmi záleží. Našim deťom tu nemôžeme zanechať smetisko. Nie sme ako poniektoré firmy ktoré majú brigádnikov, ktorých ani nevideli. A tí sú schopný to vyhodiť do jarku aby si zarobili niečo bokom.
 
Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel .č.  0944 811 802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  budeme radi ak vám pomôžeme . Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme.
                       Obhliadka a cenová ponuka ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

        

                                          

Cenník služby

SŤAHOVANIE BONUS

V rámci budovy
2x pracovník

38 € /hod

SŤAHOVANIE BONUS

Mimo budovy
2x pracovník

48 € /hod

Sťahovanie Bonus

V rámci budovy
3x pracovník

48 € /hod

Sťahovanie Bonus

Mimo budovy
3x pracovník

58€ /hod

samosťahovanie

Samosťahovanie

28€/hod (min 2h)

1x pracovník + auto

  Pracovné auto je spoplatnené sumou 14€/h. Každý ďalší pracovník je spoplatnení cenou 12€.
Neváhajte ma kontaktovať ohľadom cenovej ponuky. (0944 811 802)
Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×