Vypratávanie bytov, domov a kancelárií

 

                               

                            Vypratávanie bytov, domov a kancelárií bez stresov.

 

Ponúkame Vám vypratávanie bytov, domov a kancelárií, či iného priestoru. Naše pobočky nájdete v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Senec, Pezinok, Malacky, alebo v Šamoríne. Vypratávame po celom západnom Slovensku, ale presťahovať Vás vieme do celej EÚ. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. 

 Zdedili ste byt po babičke? Mala veľa starých vecí a potrebujete sa ich zbaviť a ešte ste sa nerozhodli ako? Alebo ste kúpili byt po zberačovi, je v dezolátnom stave a zaprataný starými vecami? Ale predtým potrebujete presťahovať pár vecí, ktoré si chcete nechať? Nerobte si starosti o všetko sa postaráme. Vypraceme vám bytové aj nebytové priestory, rýchlo a za bezkonkurenčné ceny.

Sťahovacia služba Bonus Vám ponúka len tých najlepších na vaše vypratávanie bytov, domov a kancelárií, alebo, sťahovanie nábytkov, odvoz starého spotrebiča, sťahovanie skladu, či sťahovanie ťažkých bremien. V ponuke máme aj montáže demontáže nábytkov.

Ľudia si často odkladajú veci ktoré už nepotrebujú a nepoužijú, ale stále si myslia, že sa im potom ešte na niečo hodia. Ani si nevšimnete a po niekoľkých rokoch  máte určite zapratané garáže, alebo iné priestory haraburdím. Nezostáva vám nič iné ako si zavolať sťahovaciu firmu aby vás zbavila nepotrebných vecí. A pritom vypratávanie domov, alebo vypratávanie pivníc, garáží nepatrí medzi lacné sťahovacie služby. Napríklad sťahovanie bytu býva lacnejšie skoro o polovicu, ale zase pri sťahovaní vám nevzniká odpad ktorý ešte treba aj vyseparovať. Pozrite si našu prácu pravidelne pridávame fotky na Instagram, Facebook, alebo Twitter.  https://www.instagram.com/stahovanie_bonus/

 

                                                         Vypratávanie bytov, domov a kancelárií, ponuka pre Vás.

 

 

 Ste na správnom mieste, naše služby  ponúkajú vypratávanie bytov, vypratávanie domov, alebo aj vypratávanie kancelárií. Vypratávame už od jedného kusu nábytku, či elektro spotrebiča. Medzi vypratávanie zaraďujeme  aj vypratávanie garáží, vypratávanie starých vecí z pivníc a navyše aj vypratávanie povál. Proste vypraceme Vám všetky bytové a nebytové priestory.

.

                                                                  Odnesieme a dáme z recyklovať skoro všetko.

 

Vypratávame a odvážame od dreveného odpadu, až po nábytok, zariadenie domácností, železo, sklo, papier, plasty, elektro spotrebiče, stavebný odpad. Vypraceme vám plne zariadené byty aj z oblečením a elektronikou. Jediné čo vám nevypraceme sú pneumatiky z áut, tie si musíte odviesť do svojho servisu. Tam vám ich musia zobrať zadarmo.

                                                           Kam zo starým  nábytkom !

Všetko riadne vyseparujeme a následne odvážame do spaľovne, či zberného dvora. Na odvoz používame veľké dodávky, rozmermi 21m3. Neváhajte a kontaktujte nás radi vám poradíme a následne aj pomôžeme. Na trhu patríme k cenovo dostupným z garanciou skvele vykonanej práce.

Alebo potrebujete vymeniť starú sedačku za novú a doviesť ju aj  z vyneseným? Pozrite si službu sťahovanie bytov a domov   V našom portfóliu nájdete aj sťahovanie kancelárií firiem ale ak potrebujete previesť alebo vyhodiť jeden  kus nábytku máme službu nákladné taxi.

Našim zákazníkom sa snažíme vychádzať vždy v ústrety. Vieme sa solídne dohodnúť, k spokojnosti oboch strán. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Férové jednanie je pre nás samozrejmosťou. Neváhajte nás kontaktovať na 0944 811 802 alebo mailom: (info@stahovaniebonus.sk)  Volajte nami sa vždy dá dohodnúť.

Nájdete nás na Facebooku, Instagrame, Twitteri, pozrite si našu prácu a hodnotenie tie hovoria za nás samé. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a tešíme sa na skorú spoluprácu. Pozrite si naše sťahovanie https://www.facebook.com/stahovaniebonus

 

                                         Vypratávanie bytov, domov a kancelárií postup práce.

 

1. Vy nám zavoláte, dohodneme si termín obhliadky, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete vypratať. Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku ak obhliadka nie je možná požiadame vás o fotky vecí ktoré sa budú vypratávať. Následne vám pošleme cenovú ponuku. Potom si dohodneme termín vypratávania.

Každé vypratávanie bytu, domu, alebo kancelárie je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky. Predsa je rozdiel sťahovať alebo vypratávať byt  z dvanásteho poschodia ako s prvého či prízemia. Trvá to o chvíľku dlhšie.

2. V deň vypratania vášho bytu, domu, alebo iného priestoru, prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Vo vašom byte, alebo v dome si rozdelia práce, aby všetko rýchlo odsýpalo. Ak sú plné skrine všetko dajú do  vriec ktoré si prinesú. Vyseparujú, plasty, papier, oblečenie, železo, elektro, sklo, skutočnosti všetko treba rozdeliť aby sme šetrili planétu a mlynček v zbernom dvore nepokazili.

4. Následne demontujú alebo rozoberú nábytok a znesú ho do dodávky, ako prvý. Kde nábytok prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom sa znesú vyseparované vrecia s plastom, papierom, sklom, železo, elektro. Dodatočne všetko skontrolujeme Ak je všetko naložené v dodávke ,môžeme vyštartovať do zberného dvora, alebo spaľovne. Tam všetko chlapi vyložia do určených kontajnerov.

6. Na záver prichádza platba a máte bezpečne a z úsmevom na tvári domček alebo byt vyprataný.

                           

                                                                                         Likvidácia a separovanie nábytkov.

 

Ponúkame vypratávanie bytov, vypratávanie domov, vypratávanie kancelárií, vypratávanie nábytkov, vypratávanie pivníc, vypratávanie garáží, vypratávanie povál, vypratávanie pozemkov, vypratávanie kancelárií, vypratávanie firiem.

Na firmu Sťahovanie Bonus sa môžete obrátiť zo všetkým aj hneď. Vypraceme vám všetky bytové aj nebytové priestory. Zavolajte nám o všetko sa postaráme, vieme sa dohodnúť férovo s každým. Ponúkame férové jednanie za férové ceny. Vypratávanie a sťahovanie máme za bezkonkurenčné ceny. SŤAHOVANIE-BONUS     (info@stahovanie-bonus.sk

                                                               

                                                                                           Odvoz starých nábytkov.

Ponúkame odvoz starého nábytku, následnú likvidáciu (napr. odvoz  gauča, odvoz sedačky, odvoz starej skrine, elektro spotrebiče) do zberného dvora, alebo do spaľovne. Odvoz starých nábytkov a ich likvidáciu robievame pravidelne, s nami máte istotu dobre vykonanej práce.  Ak potrebujete vypratať väčší dom, byt , alebo kanceláriu? Zavolajte nám a dohodnite si  obhliadku s cenovou ponukou zdarma.

                                                                                  Dovoz nového nábytku.

 

Ponúkame dovoz nábytku alebo elektro spotrebiča z obchodných domov ako ASKO, Mobelix, MERKURY MARKET, SCONTO aj z vynesením bez výťahu po 3.poschodie . Nad 3.poschodie sa platí príplatok päť eur každé ďalšie poschodie, za každý kus nábytku a každého pracovníka ktorý nesie daní predmet. Ak je nábytok ťažší ako šesťdesiat kilo, alebo je moc veľký na manipuláciu po schodoch, platí sa príplatok za bremeno- (päť eur na osobu za každé vynesené poschodie). Nájdete na stránke  nákladné taxi.

                                  

                                                                     Vypratávanie starín, pred sťahovaním.

 

Potrebujete pred, alebo po vypratávaní presťahovať nábytok ktorý nechcete vyhodiť? Potom Vám ponúkame službu sťahovanie bytov domov alebo nábytkov. Nábytok  Vám zabalíme a odvezieme na vami určenú adresu podľa dohody. Ak je potrebné nábytok rozmontovať, nie je problém. Preto už neváhajte naši zamestnanci sú profesionáli, ktorý si stým hravo z úsmevom poradia. Montáž-demontáž máte v cene sťahovania. Každé naše sťahovacie auto je vybavené profi náradím a baliacim materiálom na sťahovanie bytov a domov. Následne  ho opatrne znesú a odvezú na vami určené miesto, kde ho okrem toho vynesú. U nás si za poschodia bez výťahov nepriplácate. 
S nami ušetríte 20% s ceny, nie sme platcovia DPH !!!!

                                                                        Vypratávanie: Rady a tipy ako ušetriť !!!

 

Ak chcete ušetriť na vypratávaní bytu, vypratávaní domu, alebo iných priestorov, snažte sa vyprázdniť nábytky a veci roztriediť do vriec, alebo krabíc. Vyseparujte zvlášť elektro odpad, šatstvo, papier, porcelán, sklo, železo a podobne. Všetko treba oddeliť, ináč to musia spraviť naši zamestnanci, aby to mohli vyhodiť na zberný dvor. Ušetríte čas ktorý by sme strávili u vás my a to už stojí nejaké peniažky navyše. Potom môžete demontovať starý nábytok ktorý chcete vypratať a poprípade aj zniesť k bráne, ale jasné že nemusíte je to iba rada ako ušetriť na vypratávaní. My to radi spravíme za vás, nakoniec je to naša práca.

Ak potrebujete poradiť alebo využiť naše služby sťahovanie, alebo vypratávanie bytov, domov, či iných priestorov kľudne sa nám ozvite. Telefonicky na (0944 811 802), alebo mailom (info@stahovanie-bonus.sk)

 

                                                                                                          NA  ZÁVER.

  Sťahovanie Bonus, Vám praje krásne bývanie nech sa presťahujete kamkoľvek a s kýmkoľvek. Sme tu pre Vás vždy po ruke.

  

Cenník služby

1-izbový byt / dom / kancelária

od 89€

2-izbový byt / dom / kancelária

od 129 €

3-izbový byt / dom / kancelária

od 169 €

4-izbový byt / dom / kancelária

od 239€

5-izbový a viac

dohoda

Garáž

od 89 €

Pivnica kobka

od 69 €

Preprava nábytku/spotrebiča 1/ks

od 30-50€/kus

Obývacia stena/sedačka záleží od velkosti a váhy

50-99 € / kus

Možnosti platby:

Cena obsahuje:

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×