Vypratávanie bytov, domov a kancelárií

Vypratávanie bytov, domov a kancelárií

Vyberte si službu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Vypratávanie bytov a domov, kancelárií a firiem, garáží a pivníc alebo odvoz a likvidáciu starých nábytkov.

Vypratávanie bytov a domov

Prerábate byt, dom či iný priestor a potrebujete vyhodiť stavebný odpad? Alebo sa potrebujete zbaviť starého nábytku? Ponúkame vám rýchle, profesionálne služby za skvelé ceny. Vypratávanie bytov a domov môžete pokojne prenechať nám. Postaráme sa o vynesenie nábytku, starých spotrebičov aj odpadu po rekonštrukcii.

SŤAHOVANIE BONUS
Vypratávanie kancelárií a firiem

Potrebujete vymeniť nábytok v kancelárii alebo celej firme? Nábytok odborne rozoberieme a odvezieme na zberný dvor. Môžete sa na nás obrátiť aj vtedy, ak potrebujete montáž nového nábytku. Aby nebol narušený pracovný chod vašej spoločnosti, pracujeme tiež cez víkendy a sviatky.

Vypratávanie garáží a pivníc

Garáže a pivnice sú miestom, kde sa hromadia rôzne zbytočnosti. Potrebovali by ste sa ich zbaviť? Vypratávanie pivníc, garáží a skladov je spojené s veľkým znečistením. O všetky práce a odvoz odpadu sa postaráme za vás. Náš tím odborníkov je pripravený upratať až do poslednej smietky.

Vypratávanie
Odvoz a likvidácia, starých nábytkov

Potrebujete sa zbaviť len jednej skrine alebo chcete odviezť aj starú sedačku a posteľ? Služba odvoz a likvidácia starých nábytkov je vám k dispozícii už od jedného kusu. Náš rýchly servis je vám vždy po ruke, stačí len zavolať. Na dovoz nového nábytku je tu pre vás služba nákladné taxi

SŤAHOVANIE BONUS

Cenník služby

1-izbový byt / garsónka / dom / kancelária

od 88 €

2-izbový byt / dom / kancelária

od 138 €

3-izbový byt / dom / kancelária

od 188 €

4-izbový byt / dom / kancelária

od 238 €

5-izbový byt a viac.

dohoda

Garáž

od 78 €

Pivnica kobka

od 68 €

Preprava nábytku/spotrebiča 1/ks

od 50 €/kus

Obývacia stena/sedačka záleží od velkosti a váhy

50 - 99 €/kus

Pre viac informácií a nezáväznú cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať. (0944 811 802)

Vypratávanie pivníc a garáží

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť so starým nábytkom alebo byt po zberačovi, ktorý je plný nepotrebných vecí? Vyberte si službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií. Vypratávame tiež pivnice, garáže a iné bytové aj nebytové priestory. Vypratávame aj plne zariadené domy a záhrady do poslednej smietky. Odpad dôkladne vyseparujeme a dopravíme na zberný dvor.

 

Ak by ste chceli odviezť iba jeden kus elektrospotrebiča alebo nábytku, ponúkame vám službu odvoz a likvidácia. Naši pracovníci majú množstvo skúseností s odvozom starých spotrebičov, disponujeme tiež potrebným náradím na demontáž nábytku.

 

Ak potrebujete doviezť nový nábytok či elektro využite našu službu nákladné taxi

 

Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  (0944 811 802)  alebo nám napíšte  mail na (info@stahovanie-bonus.sk).Radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, obratom vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Obhliadka a cenová ponuka ZDARMA. 

Vypratávanie bytov, domov a kancelárií

 

Prečo si vybrať naše služby ?

 

Férovosť, vždy sa vieme dohodnúť

SŤAHOVANIE BONUS

Žiadne príplatky za poschodia

SŤAHOVANIE BONUS

Nezáväzná obhliadka zdarma

SŤAHOVANIE BONUS

Poistenie do 25 000€

SŤAHOVANIE BONUS

Neváhajte nás kontaktovať sme k dispozícii 7 dní v týždni 6.00-21.30 hod

Tel: 0944 811 802

e-mail: (info@stahovanie-bonus.sk)

Možnosti platby:

Ohľadom cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať. (0944 811 802)
Scroll to Top
×