Vaše Sťahovanie

                                                

                                             Sťahovanie v Trnave s nami.

Sťahovanie Trnava vám ponúka profesionálne sťahovanie bytov, domov a kancelárií, alebo sťahovanie firiem, sťahovanie nábytku a sťahovanie rôznych priestorov, či budov.  V ponuke máme aj montáž-demontáž nábytku, ktoré máte pri sťahovaní bytu, alebo domu zadarmo . Naše sťahovacie služby sú vždy pripravené vám pomôcť a presťahovať vás kam potrebujete.

 Presťahujeme Vás  mestských častiach Trnavy, ako Sever, Juh, alebo Západ, či Modranka? Ďalej naše sťahovacie služby poskytujeme v celom Trnavskom okrese.

Naše pobočky nájdete Bratislave, Pezinku, Senci, Nitre, Malackách a tiež v Šamoríne. Sťahovanie bytov, domov a kancelárií robíme na celom západnom Slovensku, ale presťahujeme vás do celej EÚ. Na trhu patríme k najlacnejší z garanciou skvele vykonanej práce. Naša práca a zákazníci hovoria za nás, pozrite si našu prácu a recenzie.https://www.facebook.com/stahovaniebonus

 

Lacné Sťahovanie Trnava.

Vieme že sťahovanie je stresujúce obdobie pre Vás a  vašu rodinu, nehovoriac o tom že ste si celý život pobalili do pár krabíc a teraz sa bojíte ako to celé dopadne. Práve preto by ste sa mali obrátiť na profesionálov ktorý Vám radi pomôžu a presťahujú vás. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé byty, domy, kancelárie, firmy, ale aj sklady.

Či už ide o garsónku alebo veľký rodinný dom, náš prístup, je vždy profesionálnej úrovni. Našim poslaním je rýchlo a bezstarostne vás presťahovať do nového bytu,  či domu. Postaráme sa o vaše kompletné sťahovanie.

Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a vynesieme. Následne rozmiestnime, podľa vašich predstáv. Starý, nepotrebný nábytok, či elektro, ekologicky zlikvidujeme, nájdete to ako doplnkovú službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií.

Pri sťahovaní neplatíte stojné auta a poschodia bez výťahov.  Zavolajte a objednajte si bezstarostné sťahovanie v Trnave a nebudete ľutovať to vám môžem garantovať. Telefónny kontakt na nás (0944 811 802 ), mail: (info@stahovanie-bonus.sk).Na nás je vždy spoľahnutie.

 Obhliadka a cenová ponuka je ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí ak vyplníte formulár a pridáte fotky. My  Vám obratom odpíšeme, alebo zavoláme.

Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom, je zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie. Zavolajte nám tel. 0944811802, alebo napíšte  mailom na (info@stahovanie-bonus.sk)  S nami to zvládnete s prehľadom. 

Tešíme sa na spoluprácu a nových partnerov. Prajeme krásne nové bývanie, nech už sa presťahujete kamkoľvek a s kýmkoľvek.

 

Postup sťahovania.

 

1. Zavoláte nám dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať. Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a následne vám pošleme cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

Každé sťahovanie bytu je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky. 

2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta, kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám ho nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní.

                                                 

                                                                                   Vypratávanie nábytkov Trnava.

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený?  Vyberte si u nás službu vypratávanie bytu domu či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých je to rutina. Máme stým veľké skúsenosti už nás nemôže nič prekvapiť. Vypratávame plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  0944811802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku a cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

SŤAHOVANIE BONUS

MALÉ SŤAHOVANIE 1- izbový byt, dom

35 € / hod

2xpracovnik + auto

Sťahovanie Bonus

STREDNÉ SŤAHOVANIE 1,5-2 izbový byt, dom

40 € / hod

3xpracovnik + auto

Sťahovanie Bonus

VELKÉ SŤAHOVANIE 3-4 izbový byt, dom

45 € / hod

3x pracovník + auto

Samosťahovanie

25 €/hod (min 2h)

1x pracovník + auto, iba pomoc, pri ukladaní auta

Cena zahŕňa pracovníkov, montáž-demontáž, nosenie po schodoch, (žiadne príplatky za poschodia, ani za stojné auta) k cene treba prirátať jednorazový poplatok za výjazd 20€, mimo pobočky plus 0,65€/km, baliaci materiál, bremená nad 60kg, každý ďalší pracovník navyše 10€. Ceny sú konečné, nič iné ako hodinovku a výjazd, alebo km mimo pobočky neplatíte. To vám GARANTUJEME.

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×