Sťahovanie Bratislava

Sťahovanie - Bratislava
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie Bratislava bez starostí

Čaká vás sťahovanie bytu alebo domu? Alebo potrebujete presťahovať ťažké bremená , firmu či kanceláriu ? Obráťte sa na  sťahovanie v Bratislave, na odborníkov vo firme Bonus  . Služby poskytujeme vo všetkých mestských častiach a v okolitých obciach. V prípade potreby nájdete ďalšie naše pobočky v Senci, Trnave, Pezinku, Malackách, Šamoríne a v Nitre.

Pomôžeme s balením

Sťahovanie je stresujúce obdobie, ktoré je vždy náročné pre celú rodinu. Preto v našej spoločnosti  Sťahovanie Bonus vychádzame každému čo najviac v ústrety, aby sme Vám túto etapu v živote, čo najviac odľahčili. Počítať s nami môžete nielen pri nakladaní a vykládke, ale aj s profesionálnym zabezpečením pri preprave vášho majetku. Ak potrebujete, môžete našim pracovníkom zveriť aj jeho zabalenie. Balenie nábytku a osobných vecí máte v cene sťahovania. 

Obráťte sa na odborníkov, ktorí vám radi pomôžu zo všetkých, čo sa týka sťahovania. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku. S vlastným nábytkom a elektronikou, ale aj inými vecmi zaobchádzame tak, ako by boli naše vlastné. Sťahovanie Bratislava  sa postará tiež o dôkladné zabalenie, aby sa cestou nič nepoškodilo, všetko bezpečne znesieme a vynesieme. V novom dome alebo byte nábytok rozmiestnime podľa vašich predstáv. Starý nábytok a elektro prevezieme na zberný dvor. 

  Sme tu pre vás aj cez víkendy a sviatky.

Potrebujete sa presťahovať a nemôžete si vziať dovolenku?  Sťahovanie v Bratislave je tu pre vás aj cez víkendy, alebo počas sviatkov. Pracujeme 24/hodín 7 dní v týždni aj počas poludňajších hodín.

Zavolajte nám a dohodnite si termín, ktorý vám bude čo najviac vyhovovať. Radi sa vám prispôsobíme, aby vaše sťahovanie prebehlo bez zbytočných problémov. Ak máte chvíľu čas, prezrite si naše referencie na  Facebooku . Tešíme sa na našu skorú spoluprácu. Sťahovaním s nami získate plno bonusov.

Sťahovanie Bratislava, alebo medzinárodné sťahovanie.

Sťahovacia služba Bonus,   je vám k dispozícii 7 dní v týždni. Objednať si môžete sťahovanie kamkoľvek v rámci Slovenska, ale aj  medzinárodné sťahovanie  v rámci Európy.

Bez príplatku za poschodia

Bývate v bytovke bez výťahu? Neúčtujeme príplatky až po 4. poschodie.

Obhliadka a cenová ponuka sú ZDARMA

O cene za  sťahovanie Bratislavy,   vás budeme informovať po obhliadke. Obhliadka a cenová ponuka sú zadarmo. Ak obhliadka nie je možná, stačí, ak nám poskytnete fotografie. Našim cieľom je vždy  presťahovať vás bez komplikácií, k vašej spokojnosti. Ak máte chvíľu čas, prezrite si naše referencie na  Facebooku

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby