Sťahovanie firiem a kancelárií

Sťahovacie služby

Sťahovanie firiem a kancelárií

Sťahovanie Bonus - sťahovanie bytov a domov

Sťahovanie firiem a kancelárií

Sťahovanie bytov, domov, kancelárií, kompletných firiem vrátane všetkých typov bytových a nebytových priestorov za skvelé ceny.

Vaša firma sa rozrastá a potrebujete sa presťahovať do väčších priestorov?

Máme tu pre Vás službu “ profesionálne sťahovanie firiem “.

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie pre každého, aj pre Vašu firmu. Každý by to chcel mať už za sebou.

Už len preto, by ste to mali prenechať na  odborníkov, ktorý vám pomôžu presťahovať alebo vypratať vašu firmu. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celú firmu.

Či už ide o malú kanceláriu, alebo veľkú firmu, náš prístup sa nemení. Vždy dávame do toho aj kúsok seba, aby naša práca vynikla a bola kvalitne odvedená.

Váš nábytok jednoducho zabalíme, bezpečne znesieme a po prevoze vynesieme . Následne nábytok rozmiestnime, podľa vašich predstáv. Chceme aby ste sa, cítili v nových priestoroch famózne od prvého okamihu.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Potrebujete odniesť starý nábytok, staré spotrebiče, rôzne elektro?

Využite našu doplnkovú službu „likvidácia starého nábytku a elektrospotrebičov

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie firiem

Potrebujete presťahovať firmu do väčších alebo modernejších priestorov? Sťahovanie zo všetkým nábytkom, spisovým materiálom aj mnohými inými vecami nie je jednoduchá záležitosť.

Aby, všetko prebehlo hladko stanoveným časovým harmonogramom, vždy si každú prácu naplánujeme v čas. Dobre naplánované sťahovanie je veľmi dôležité, práve preto ak ide o väčšie firmy, alebo kancelárie sa  snažíme urobiť obhliadku objektu, ktorý sa bude sťahovať. Obhliadka a následné približné ocenenie, je zadarmo. Zavolajte a objednajte si obhliadku vašej kancelárie, či firmy.

Sťahovacie služby západné Slovensko

Sťahovanie firiem a kancelárií  ponúkame na celom západnom Slovensku. K dispozícii sú vám pobočky vo všetkých väčších mestách, ako Bratislava, Trnava, Pezinok, ale aj sťahovacie služby Senec, Malacky, Šamorín a Nitra. Objednať si môžete a tiež  medzinárodné sťahovanie do celej EÚ.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Doplnkové služby, pre Váš komfort

Doplnkové služby pre Váš komfort na sťahovanie firiem a kancelárií. Máte v kanceláriách veľa nábytku? Potrebujete presťahovať výrobné zariadenia? Demontáž a montáž nábytku  máte v cene sťahovania. Naši pracovníci sú veľký profesionáli vo svojom obore. Nemusíte sa preto obávať neodborného narábania s vaším majetkom. Na každé sťahovanie či už ide o sťahovanie firiem, kancelárií a skladov máme riadne zaškolených pracovníkov. Po celý čas budete mať k dispozícii zohraný tým, ktorý ak treba, demontuje nábytok a zabalí ho. V každej našej dodávke máme profesionálny set náradia na  montáž a demontáž nábytkov, ako aj baliaci materiál všetkého druhu.

Vyberte si čas, ktorý vám vyhovuje

Nechcete, aby  sťahovanie firmy  zrušilo bežný chod spoločnosti? Vyberte si čas, ktorý vám vyhovuje. Sťahovanie Bonus  je tu pre vás, aj počas večerných hodín, cez víkendy aj sviatky. Máme skúsenosti s organizáciou sťahovania menších aj väčších spoločností. Postaráme sa o to, aby všetko prebehlo efektívne a bez zbytočných časových strát.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Bezpečné sťahovanie, bez starostí.

 Všetky vaše veci bezpečne pobalíme do streč fólií, na krehké veci použijeme bublinkovú fóliu. Následne ich znesieme a naložíme do vozidla, v ktorom ich upevníme pomocou popruhov tak, aby sa nehýbali. Po prevoze ich vynesieme do vašich nových priestorov.  Svoj voľný čas môžete v kľude venovať svojmu podnikaniu, alebo koníčkom. Na našich pracovníkov sa môžete spoľahnúť, na sto percent.  

Na  bezpečné  sťahovanie,  myslíme, aj pri nakladaní dodávky. Ak sa pri aute nenachádzame, vždy ju náš pracovník uzamkne. Vaše veci sú u nás v bezpečí, ako v sejfe.

Nezáväzná cenová ponuka zadarmo

Cenová ponuka na  sťahovanie firiem a kancelárií  je zadarmo. Stačí, ak nám zavoláte alebo vyplníte kontaktný formulár. Odpovieme vám do 24 hodín. Referencie na našu prácu si môžete pozrieť na Google , Google mapy,  Facebooku, či Instagrame.

Volajte 0944 811 802