Sťahovanie Bonus

Upratovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Upratovacie práce

Sťahujete sa do nového a potrebujete upratať pôvodné priestory alebo ste maľovali nehnuteľnosť? Potrebujete vyluxovať kanceláriu, umyť okná, podlahy, toalety?

Pred sťahovaním, po maľovke bytu aj pri rekonštrukcii — v takýchto situáciách je potrebné upratať veľa neporiadku. Aby nezostalo všetko na vašich pleciach, ponúkame Vám profesionálne upratovacie služby.

Stačí nás len kontaktovať na niektorom z našich kontaktov a zabezpečíme pre Vás kompletný upratovací servis.

Zabezpečíme Vám kompletný upratovací servis.

Naši vyškolení pracovníci to spravia za Vás a Vy sa môžete zatiaľ venovať Vašim koníčkom či práci. Sme spoľahliví a féroví.

Upratovacie služby

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti s upratovaním bytov a domov. Môžete sa spoľahnúť na náš ústretový prístup. Upratovacie služby sa postarajú o dôkladné vyčistenie podláh, okien, obkladu aj sanitárnej keramiky. Ponúkame vám tiež tepovanie nábytku a impregnáciu podláh.

Upratovacie služby pre firmy

Potrebujete povysávať kancelárie, umyť okná, toalety alebo podlahy? Upratovacie služby sú tu aj pre vás. Naši vyškolení pracovníci prídu v stanovenom čase na miesto a o všetko sa postarajú. Našou filozofiou je spoľahlivosť a férový prístup ku každému klientovi. Referencie na našu prácu nájdete na Facebooku