Sťahovacie služby

Nákladné taxi

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Nákladné taxi

Potrebujete odviezť jeden kus nábytku (alebo aj viac) alebo doviezť nový nábytok (jeden alebo aj viac), sedačky, či elektrospotrebiče z nákupných centier a z obchodných domov ako ASKO, Möbelix, SCONTO, Merkury Market, Ikea, Kika, Tempo Kondela a iné?

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Zvoľte našu službu „Nákladné taxi“ ktorá sa najviac využíva, ak ste si kúpili novú sedačku, práčku, chladničku či iný elektrospotrebič.

Naši pracovníci prídu na dohodnuté miesto a naložia Váš nový nábytok a presťahujú Vám ho domov alebo do bytu, kde ho aj vynesú.

Ak je potrebné, tak nábytok Vám vieme hneď aj poskladať alebo zmontovať.

Autá máme vybavené náradím na montáže a demontáže nábytkov, samozrejme aj kvalitným baliacim materiálom, ako fólie, krabice, lepiace pásky na ochranu Vášho nábytku, alebo iného majetku, ktorý potrebujete previezť.

Neváhajte sa na nás obrátiť s čímkoľvek, robíme aj špecifické sťahovacie a dopravné služby, ako napr. sťahovanie a preprava klavírov, trezorov.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Odvezieme Vám aj používaný nábytok, či spotrebič

Skúsený šofér so sťahovacím autom je vám k dispozícii aj vtedy, ak potrebujete sťahovanie ťažkých bremien, ako je, napríklad, klavír. Neváhajte sa na nás obrátiť — radi vyhovieme každej vašej potrebe. Zavolať nás môžete dokonca aj vtedy, ak potrebujete len presunúť nábytok vo vašej domácnosti.

Nerobíme len dovoz, ale aj odvoz starého nábytku. Ak potrebujete vyhodiť pred kúpením novej sedačky či spotrebiča starú, tak si pozrite našu službu „vypratávanie bytov, domov a kancelárií„.

Odvoz a dovoz nábytku

Dodávkové taxi

Dodávkové taxi sa postará tiež o odvoz starého nábytku a spotrebičov. Ak potrebujete pre svoj nový nábytok urobiť miesto, ponúkame vypratávanie bytov, domov a kancelárií.

Nákladné taxi

Nákladné taxi prevezie váš náklad po celej SR, ale aj do EÚ. Referencie na naše sťahovacie služby nájdete na našej Facebookovej stránke. Tešíme sa na skorú spoluprácu.

Zapožičiame 20/ks krabíc zdarma.
 Keď môžem, vždy pomôžem.