Sťahovacie služby

Sťahovanie - Senec

Sťahovanie Bonus - sťahovanie

Profesionálne sťahovacie služby, za férové ceny.

Vieme, že zariadiť novú domácnosť nie je len finančne náročná vec, ale aj fyzická námaha. Skoro každá rodina si dá svoj nábytok presťahovať, ako by mala kupovať nový. Preto je tu pre Vás Sťahovacia služba Bonus, v Senci. Kladieme veľký dôraz, aby sme zákazníkovi čo najviac uľahčili tieto chvíle. Naši zamestnanci sú veľmi ústretový a veľký profesionáli. Sťahovaniu sa venujeme už niekoľko rokov, našim prioritám je bezpečne a na čas prepraviť váš majetok na miesto, ktoré si určíte. Ale najlepšie, ak si prečítate recenzie na GOOGLE , od našich zákazníkov. Lepšie je raz vidieť, ako dvakrát počuť. S každým zákazníkom jednáme férovo a na rovinu, na čom sa dohodneme, to platí. Naše služby sú vám k dispozícii, takmer nonstop.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie Senec

O profesionálne  sťahovanie bytov domov,  alebo sťahovanie firiem či kancelárií   ale aj  sťahovanie bremien  sa  postará sťahovacia služba Senec.  Objednajte si u nás prevoz vašich vecí zo Senca, alebo jeho okolia. Presťahujeme vás kamkoľvek si poviete v rámci celej EÚ.  Na firmu sťahovanie Bonus sa môžete vždy spoľahnúť. Sme tu pre vás 24/hodín 7 dní v týždni. Volajte na tel. 0944 811 802, radi vám pomôžeme. Ponúkame kompletné sťahovacie služby. Ak pochádzate z iného mesta naše pobočky nájdete v Bratislave, Nitre, Pezinku. Šamoríne, Trnave a v Malackách.

Presťahujeme vás rýchlo a bez zbytočného stresu.

Každé sťahovanie je vždy bez ohľadu na veľkosť domácnosti, náročné a stresujúce. Preto v našej spoločnosti kladieme veľký dôraz, aby sme vám sťahovanie bytu, domu, alebo kancelárie, čo najviac uľahčili. Naši pracovníci vám pobalia nábytok, elektro do fólií, ak si želáte aj osobné veci, ako oblečenie. Všetko znesú do zaparkovanej dodávky na parkovisko, kde to  bezpečne uchytia. Všetok náklad v aute je počas prevozu riadne upevnený pomocou popruhov, aby sa samovoľne pri jazde nepohol a nepoškodil. Bezpečnosť vášho majetku je pre nás prvoradá. K sťahovaniu v  Senci,  máte k dispozícii niektoré  doplnkové služby v cene, ako je montáž a demontáž nábytku.  Potrebujete pomoc z rozobratím a zložením nábytku popri sťahovaní, radi vám pomôžeme.

Alebo si chcete objednať samostatnú  montáž a demontáž ,  bez sťahovania, je spoplatnená podľa samostatného cenníka.

V cene presťahovania v Senci, máte zahrnuté, tiež balenie nábytku, elektroniky a osobných vecí. Na ich ochranu používame streč fóliu a bublinkovú fóliu. Každá dodávka je vybavenú profi náradím a máme pre vás pripravené, aj  krabice na sťahovanie , ak by ste potrebovali dobaliť. Krabice zapožičiavame za symbolický poplatok.

Potrebujete sa zbaviť opotrebovaného nábytku, alebo starých spotrebičov o všetko sa postaráme a odvezieme ich na zberný dvor.

Sťahovacia služba Bonus,  sa zameriava hlavne na  sťahovanie bytov a domov , alebo  sťahovanie firiem , či  ťažkých bremien. Postaráme sa, aby  celý proces sťahovania bol čo najmenej stresujúci.

 Sme tu pre vás 24/7, víkendy aj sviatky.

Potrebujete sa presťahovať a nechcete minúť svoju dovolenku? Nemusíte! Sťahovanie Senec,  vám ponúka služby, aj cez víkendy alebo počas sviatkov. Pracujeme 24/hodín 7 dní v týždni aj počas poludňajších hodín.

Zavolajte nám a dohodnite si termín, ktorý vám bude čo najviac vyhovovať. Radi sa vám prispôsobíme, aby vaše sťahovanie prebehlo bez zbytočných problémov. Ak máte chvíľu čas, pozrite si naše referencie na GOOGLE, Instagrame, taktiež na  Facebooku . Tešíme sa na skorú spoluprácu, sťahovanie Bonus.

Obhliadka a cenová ponuka je zdarma .
Volajte hneď.

Ste vopred zvedaví na cenu? Obhliadku a cenovú ponuku máte bezplatne. Pred objednaním služieb si môžete prezrieť tiež referencie našich predchádzajúcich klientov na Google mapách a našu prácu na Facebooku.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby