Vypratávanie bytov, domov a kancelárií.

Sťahovanie Bonus - sťahovanie bytov a domov

Vyberte si službu, ktorá najlepšie vyhovuje Vašim potrebám. Vypraceme byty a domy a kancelárie. Ale aj firmy, garáže a pivnice.

Prečo si vybrať naše služby vypratávanie. Vypraceme vám byty, domy , ale aj povalu či pivnicu do holobytu


Kúpili ste nehnuteľnosť so starým nábytkom alebo byt po “zberačovi” a je moc zašpinený?

Vyberte si u nás službu rýchle a profesionálne „vypratávanie bytov, domov a kancelárií“ za skvelé ceny. Zbavíme vás všetkého čo nepotrebujete, alebo vám zavadzia.

Obráťte sa na profesionálov, pre ktorých to je rutina a denno-denná záležitosť.

Odvoz a likvidácia starých nábytkov, starých elektrospotrebičov už od jedného kusu.

Zo silno zašpinenými priestormi máme skúsenosti, už nás nemôže nič prekvapiť.

Vypratávame plne zariadené byty, domy, kancelárie a priestory do poslednej smietky.

Idete prerábať byt, dom, či iný priestor a potrebujete vyhodiť stavebnú suť, alebo starý nábytok?

Všetok odpad vždy vyseparujeme, odborne nábytok rozoberieme a následne odvezieme na likvidáciu do zberného dvora alebo spaľovne. Kde ich ekologicky dáme zlikvidovať.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Odvoz stavebného odpadu.

Prerábate dom či iný priestor a potrebujete vyhodiť stavebný odpad? Alebo sa potrebujete zbaviť starého nábytku? Ponúkame Vám rýchle a profesionálne služby za skvelé ceny. Odvoz a znesenie,  môžete pokojne prenechať naším pracovníkom. Postarajú sa o vynesenie nábytku, starých spotrebičov ale aj stavebného odpadu po rekonštrukcii.

Vypratávame aj nebytové priestory.

Vypraceme vám všetok nábytok s kancelárii alebo s firmy? Nábytok odborne rozoberieme a odvezieme na zberný dvor. Tak isto ak potrebujete poskladať nový nábytok, kľudne nám dajte vedieť. Z radosťou ich poskladáme. Aby nebol narušený pracovný chod vašej spoločnosti, pracujeme tiež cez víkendy a sviatky.

Vypratanie garáží

Garáže a pivnice sú miestom, kde sa hromadia rôzne zbytočnosti. Potrebovali by ste sa ich zbaviť? Vypratávanie pivníc, garáží a skladov je spojené s veľkým znečistením. O všetky práce a odvoz odpadu sa postaráme za vás. Náš tým odborníkov je pripravený upratať až do poslednej smietky.

Odvoz a likvidácia, starých nábytkov

Potrebujete získať len jeden kus nábytku, alebo potrebujete doviesť nový nábytok zo SCOTA, ASKA, IKEA, alebo iného obchodného domu? Zavolajte, odvezieme vám nábytok, spotrebiče a iné príslušenstvo.  Služba  odvozu a likvidácie starých nábytkov  je vám k dispozícii skoro nonstop. Náš rýchly servis je vám vždy po ruke, stačí nám dať vedieť v predstihu. Službu odvozu nových, či starých vecí je rýchle nákladne taxi.

Sme tu pre vás

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste si ho zo starým nábytkom? Alebo plný byt po zberačovi, ktorý je plný nepotrebných vecí? Vyberte si službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií . Vypratávame tiež pivnice, garáže a iné bytové aj nebytové priestory. Vypratávame aj plne zariadené byty, domy a iné bytové a nebytové priestory. Odpad vždy, vyseparujeme a dopravíme na zberný dvor. 

Neviete kam a ako vyhodiť starý, nepotrebný nábytok či elektrospotrebiče, a ako ich zbaviť?

Ak potrebujete odniesť a zlikvidovať popri sťahovaní, starý nábytok alebo spotrebiče, snami môžete rátať.

Starý, nepotrebný nábytok či elektrospotrebiče ekologicky zlikvidujeme.

Pracujeme 24/7, volajte.

 Naši pracovníci majú veľa skúseností s odvozom starých spotrebičov, disponujeme tiež potrebným náradím na  demontáž nábytku .

Pracujeme aj cez víkendy a sviatky,  sme k dispozícii 24/7 dní v týždni, stránka je od 6.00-21.30 hod. Pre viac informácií získajte nezáväznú cenovú ponuku. ( 0944 811 802 , info@stahovanie-bonus.sk) . Radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, obratom vás aj objednáme. Sme jednotka na trhu zo sťahovaním, z garanciou skvele vykonanej práce. Referencie hovoria za nás. Obhliadka a cenová ponuka ZDARMA. 

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Potrebujete odniesť starý nábytok, staré spotrebiče, rôzne elektro?

Využite našu doplnkovú službu „likvidácia starého nábytku a elektrospotrebičov

Volajte 0944 811 802

Prečo si vybrať naše služby?

Férovosť, vždy sa vieme dohodnúť

Žiadne príplatky za poschodia

Nezáväzná obhliadka zdarma

Poistenie do 25 000€