Sťahovanie Bonus

Sťahovacie služby

Sťahovanie Bonus - sťahovanie bytov a domov

Sťahovanie bytov, domov a služby pre vás.

Potrebujete sa rýchlo a bezpečne presťahovať z bytu do domu, či opačne? Alebo chcete presťahovať  firmu a kanceláriu? Presťahujeme vás rýchlo a bez zbytočných problémov. Na naše služby sa môžete spoľahnúť a obrátiť aj vtedy, keď potrebujete vypratávanie bytov a pivníc alebo nákladné taxi. Ponúkame široký sortiment služieb. Nákladné taxi sa postará o prevoz menšieho množstva nábytku. Využiť ju môžete tiež pri nákupe veľkých spotrebičov alebo iného tovaru.

Naším cieľom je spokojnosť každého klienta. Dohliadame na to, aby bol Váš majetok počas sťahovania v bezpečí. Nemáte čas na balenie? Aj s ním vám radi pomôžeme. Súčasťou služieb je tiež demontáž a montáž nábytku.

Ak by chceli vedieť, aké sú názory iných zákazníkov na naše sťahovacie služby, prezrite si referencie na našej Facebookovej stránke

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Potrebujete odniesť starý nábytok, staré spotrebiče, rôzne elektro?

Využite našu doplnkovú službu „likvidácia starého nábytku a elektrospotrebičov“ alebo „nákladné taxi„.

Vyberte si naše sťahovanie, ktoré vám vyhovujú

Potrebujete presťahovať dom, byt alebo len previezť niekoľko rozmerných vecí? Sťahovacie služby Bonus sú vám k dispozícii v každej situácii. Vybrať si môžete:

Sťahovanie bytov a domov

presťahujeme vás do vášho nového bývania. Sťahovacie služby zabezpečia pre vás tiež baliace práce a odvoz starého nábytku.

Sťahovanie firiem a kancelárií

sťahovanie so všetkým nábytkom, strojovým vybavením, presťahovanie skladu aj kancelárskej techniky.

Sťahovanie ťažkých bremien

sťahovacie služby presťahujú klavír, trezor, sochu, bankomat aj výrobné stroje. Postaráme sa tiež o sťahovanie bremien nad 300 kg.

Vypratávanie bytov a domov

postaráme sa o vypratanie priestorov, odvoz stavebného odpadu, starého nábytku, vypratávanie kancelárií a firiem.

Doplnkové služby

Upratovacie služby

pred sťahovaním, po maľovke bytu, pri rekonštrukcii, čistenie podláh, okien, obkladu, sanitárnej keramiky, tepovanie, impregnácia.

Nákladné taxi

prevezieme Vašu novú sedačku, obývaciu stenu, šatník, práčku, chladničku alebo iné spotrebiče aj nábytok. Nezabúdame ani na vynášku do bytu.

Demontáž a montáž nábytku

počas sťahovania alebo keď si kúpite nový nábytok, je Vám k dispozícii tiež demontáž a montáž nábytku. Sťahovacie služby sa postarajú tiež o demontáž spotrebičov a inej techniky.

Baliaci materiál

baliaci materiál na krehké aj osobné veci, elektroniku ochráni kvalittný baliaci materiál. Postaráme sa tiež o ich zabalenie.