Sťahovacie služby

Sťahovanie bytov a domov.

Sťahovanie Bonus - sťahovanie bytov a domov

Sťahovanie.

Sťahovanie bytov a domov, vrátane všetkých typov bytových a nebytových priestorov za skvelé ceny.

Chcete byť rýchlo a bezstarostne presťahovaní? 
Zverte sa odborníkom, garantujeme vám vašu spokojnosť.

Presťahovanie domácností.

Sťahovanie domácnosti je náročná úloha. Či už máte menšiu garsónku, 3 izbový byt alebo rodinný dom, zbaliť všetky veci a previesť ich na nové miesto stojí množstvo času a energie. Sťahovanie Bonus, ponúka cenovo dostupsťahovanie bytov a domov. Obhliadka a cenová ponuka je nezáväzná a zadarmo.

Čo zahŕňa sťahovanie.

Kompletné sťahovacie služby zahŕňajú nakládku do auta, prepravu aj pomoc s vykladaním, k dispozícii je doplnková služba balenia vecí. Zapožičiame vám sťahovacie krabice zdarma a dodáme aj streč fóliu. Nábytok vám demontujeme a následne zmontujeme,  Zabalenie aj montáž nábytku môžete pokojne prenechať nám,  ponúkame ho v cene sťahovania. Vy sa len v pokoji usaďte, my sa o všetko postaráme a presťahujeme do nového bývania.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Všade tam, kam potrebujete

Sťahovacie služby ponúkame na celom západnom Slovensku. K dispozícii sú nám naše pobočky sťahovanie Bratislava, sťahovanie Trnava, sťahovanie Malacky a postaráme sa aj o sťahovanie Senec, Nitra, Pezinok a Šamorín. Objednať si môžete sťahovanie domácnosti v rámci Slovenska aj medzinárodné sťahovanie.

Profesionálny prístup pre vašu spokojnosť

Obávate sa, že sa počas sťahovania niečo stratí alebo poškodí? V našej spoločnosti pracujú len zaškolení pracovníci. Na stahovanie domov a bytov si nenajímame neskúsených brigádnikov. O váš nábytok a osobné veci sa starajú zohraný tým profesionálov, ktorí dbajú o ich bezpečnosť.

Náklad vo vozidle bude vždy uzamknutý alebo pod dohľadom jedného z nich. Kladieme dôraz na jeho bezpečnosť aj počas prepravy. Keď už bude všetko naložené, pripevníme ho pomocou popruhov o steny vozidla. Počas cesty sa preto nič neprevrhne ani nerozbije.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Zvládneme každý problém

Sťahovacia služba Bonus je pripravená zvládnuť každý nečakaný problém. Či už je to úzke schodisko alebo sťahovanie ťažkých bremien, sme pripravení ho zvládnuť. Naše vozidlo má 21 m3. Ložná plocha je 4,3 m dlhá, 2,2 m široká a 2,2 m vysoká. Nemáte výťah? Sťahovanie bytov bez výťahu je bez príplatku až do 4. poschodia!

 
Zapožičiame 20/ks krabíc zdarma.
 Keď môžem, vždy pomôžem.

Sme tu pre vás aj cez víkendy a sviatky

Ak si nechcete na sťahovanie domu či bytu vziať dovolenku, žiaden problém. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. V dohodnutom čase sa dostavíme na zadanú adresu. Môžete sa spoľahnúť na našu chvíľu a dodržiavať termín. Počas práce nerobíme žiadne nepotrebné prestávky, platíte tak len za reálny čas sťahovania. Referencie na našu prácu si môžete pozrieť na našom Facebooku .

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Volajte 0944 811 802
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Postup sťahovania bytov a domov

Viac sa dozviete o tejto službe na podstránke “o nás”.

Potrebujete odniesť nové, či staré nábytky, spotrebiče, rôzne elektro?

Využite našu doplnkovú službu „likvidácia starého nábytku a elektrospotrebičov

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby