Sťahovanie Bonus

Pobočky

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Pobočky kde pôsobíme

Pobočkách v ktorých pôsobíme a poskytujeme vám naše služby a pracovníkov do vašich domácností. Ale to neznamená, že pracujeme iba v týchto mestách. Pôsobíme na západnom Slovensku, ale presťahujeme Vás do celej Európskej Únie.

V rámci pobočiek neplatíte kilometre, iba jednorazový výjazd. Samozrejme to neznamená, že sa môžete presunúť na desať adries v rámci mesta! Na tretej adrese sa pripláca pätnásť eur. Mimo pobočiek sa platí 0,65€/km.

Ponúkame služby ako  sťahovanie bytov a domov alebo nájdete v našom portfóliu aj  vypratávanie bytov, domov a kancelárií .

Ak potrebujete pomôcť so sťahovaním a vypratávaním nábytku, môžete použiť na odborníkov. Pozrite si našu prácu a recenziu na  Facebooku.

Vypratávanie bytov a domov Bratislava

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený? Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií, či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých to je denno denná záležitosť. Zo silno zašpinenými priestormi máme skúsenosti. Nemôže nás prekvapiť hádam už nič.

Vypraceme plne zariadené byty, domy, kancelárie a iné priestory do poslednej smietky. Všetko sa riadne vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora. 

Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č. 0944 811 802 alebo nám napíšte mail na info@stahovanie-bonus.sk budeme radi ak vám pomôžeme . Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme.
Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku a cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

Pobočky – Radi a tipy

Vypratávanie bytov a domov Bratislava

Pobočku vždy vyberáme podľa vašej polohy aby bola čo najbližšie k vám aby ste neplatili nič navyše.  Ak Vám môžem poradiť nikdy nešetrite na takýchto službách.

Poznáte to príslovie ? Nie som tak bohatý, aby som si mohol kupovať lacné veci. A pri sťahovaní to platí dvojnásobne.

Predsa ide o Váš celý byt aj z vecami. Majetok ktorý ste ťažko nadobúdali. Hádam nechcete, aby sa vám poškodili veci len preto že vás budú sťahovať začiatočníci o niečo lacnejšie. To už musíte zvážiť ale Vy Väčšinou sa sťahujete raz za život, možno dvakrát.

Ľahko sa Vám môže stať že budete na sťahovanie veľmi zle spomínať. Áno zoženiete si niekoho lacného, dnešnej dobe internetu, ale nebudete vedieť kto a s kým sa dostaví.

Ak sa Vám niečo poškodí kto vám to nahradí? A to je ten lepší prípad nehovoriac že vám môže niečo zmiznúť. A predsa, firmy majú poistenia, recenzie o ktoré sa môžete oprieť.

Ja viem že každý chce ušetriť, poviete si však mi ho dohodila kamoška. Je to jej známi čo by sa mohlo stať. A myslíte že to je záruka? Viete že keď ide o peniaze koľký nepoznajú brata.

Dúfam že som Vás zaujal a trochu poradil. Firiem na sťahovanie je tu viac ako dosť, len si treba rozumne vybrať. Ak potrebujete pomôcť ohľadom našich služieb budem vám rád nápomocný. Zavolajte na tel. č. 0944 811 802, alebo mi napíšte na mail (info@stahovanie-bonus.sk) od 6:00-20:00 hod, Vaše sťahovanie Bonus.