Sťahovanie Bonus

Sťahovanie - Nitra
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie Nitra s profesionálmi na sťahovanie

Presťahovať sa je náročným obdobím pre celú rodinu. Je potrebné vybaviť množstvo vecí, pobaliť a previesť všetko na nové miesto. Aby všetko prebehlo rýchlo a hladko, je tu pre vás sťahovanie Nitra. Sme vám k dispozícii vo všetkých mestských častiach a okolí.

Služby, ktoré Vám uľahčia sťahovanie Nitra

Sťahovanie Nitra sa zameriava na sťahovanie bytov a domov, môžete sa na nás obrátiť aj vtedy, ak potrebujete sťahovanie firiem a kancelárií, ťažkých bremien a vypratávanie bytov, domov či pivníc. Počas sťahovania vám radi so všetkým pomôžeme.

Demontáž a montáž nábytku

Naši pracovníci sú zaškolení na odbornú demontáž a montáž nábytku. Službu si môžete objednať zvlášť, k službe sťahovania ju máte zadarmo. Sťahovanie Nitra prebehne s ohľadom na bezpečnosť vášho majetku. Postaráme sa o to, aby sa počas prevozu nábytok, osobné veci, elektronika ani spotrebiče nepoškodili. Naše dodávky sú špeciálne upravené tak, aby sa v nich dal náklad po naložení upevniť popruhmi. Nemusíte sa preto obávať ani rozbitia krehkých vecí.  

Balenie nábytku a osobných vecí

Nemáte čas na balenie? Aj s tým vám radi pomôžeme. Nábytok, elektroniku a osobné veci dôkladne zabalíme tak, akoby boli naše. V každej dodávke máme pripravený baliaci materiál, ako sú stretch fólia, bublinková fólia a krabice na sťahovanie. Balenie máte v cene za sťahovanie.

Likvidácia starého nábytku

Pri sťahovaní sa často vyradí opotrebovaný nábytok a staré spotrebiče. Sťahovanie Nitra sa postará aj o ich odvoz na zberný dvor celkom zadarmo.

Sme tu pre vás 7 dní v týždni

S nami to zvládnete s prehľadom. Sťahovanie Nitra si môžete objednať na ktorýkoľvek deň, pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Vopred vás môžeme informovať tiež o cene za sťahovanie. Obhliadka a cenová ponuka sú bezplatné. Chceli by ste počuť názory iných zákazníkov na našu prácu? Prezrite si referencie na našej Facebookovej stránke.
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby