Sťahovacie služby

Sťahovanie - Nitra

Sťahovanie Bonus - sťahovanie
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie v Nitre

Presťahovať sa je náročným obdobím pre celú rodinu. Je potrebné vybaviť množstvo vecí, pobaliť a previesť všetko na nové miesto. Aby všetko prebehlo rýchlo a hladko, je tu pre vás sťahovanie Nitra. Sme vám k dispozícii vo všetkých mestských častiach a okolí.

Služby, ktoré Vám uľahčia sťahovanie.

Sťahovanie Nitra sa zameriava na sťahovanie bytov a domov, môžete sa na nás obrátiť aj vtedy, ak potrebujete sťahovanie firiem a kancelárií, ťažkých bremien a vypratávanie bytov, domov či pivníc. Počas sťahovania vám radi so všetkým pomôžeme.

Profesionálne sťahovacie služby za férové ceny.

Vieme, že zariadiť novú domácnosť nie je len finančne náročná vec, ale aj fyzická námaha. Skoro každá rodina si dá svoj nábytok presťahovať, ako by mala kupovať nový. Preto je tu pre Vás Sťahovacia služba Bonus, v Senci. Kladieme veľký dôraz, aby sme zákazníkovi čo najviac uľahčili tieto chvíle. Naši zamestnanci sú veľmi ústretový a veľký profesionáli. Sťahovaniu sa venujeme už niekoľko rokov, našim prioritám je bezpečne a na čas prepraviť váš majetok na miesto, ktoré si určíte. Ale najlepšie, ak si prečítate recenzie na GOOGLE , od našich zákazníkov. Lepšie je raz vidieť, ako dvakrát počuť. S každým zákazníkom jednáme férovo a na rovinu, na čom sa dohodneme, to platí. Naše služby sú vám k dispozícii, takmer nonstop.

Demontáž a montáž nábytku

Naši pracovníci sú zaškolení na odbornú demontáž a montáž nábytku. Službu si môžete objednať zvlášť, k službe sťahovania ju máte zadarmo. Sťahovanie Nitra prebehne s ohľadom na bezpečnosť vášho majetku. Postaráme sa o to, aby sa počas prevozu nábytok, osobné veci, elektronika ani spotrebiče nepoškodili. Naše dodávky sú špeciálne upravené tak, aby sa v nich dal náklad po naložení upevniť popruhmi. Nemusíte sa preto obávať ani rozbitia krehkých vecí.  

Balenie nábytku a osobných vecí

Nemáte čas na balenie? Aj s tým vám radi pomôžeme. Nábytok, elektroniku a osobné veci dôkladne zabalíme tak, akoby boli naše. V každej dodávke máme pripravený baliaci materiál, ako sú stretch fólia, bublinková fólia a krabice na sťahovanie. Balenie máte v cene za sťahovanie.

Likvidácia starého nábytku

Pri sťahovaní sa často vyradí opotrebovaný nábytok a staré spotrebiče. Sťahovanie Nitra sa postará aj o ich odvoz na zberný dvor celkom zadarmo.

Sme tu pre vás 24/7 dní v týždni

S nami to zvládnete s prehľadom. Sťahovanie Nitra si môžete objednať na ktorýkoľvek deň, pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Vopred vás môžeme informovať tiež o cene za sťahovanie. Obhliadka a cenová ponuka sú bezplatné. Chceli by ste počuť názory iných zákazníkov na našu prácu? Prezrite si referencie na našej Facebookovej stránke.
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby