Sťahovacie služby

Sťahovanie Pezinok

Sťahovanie Bonus - sťahovanie
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie bytu.

O profesionálne  sťahovanie bytov domov,  alebo sťahovanie firiem či kancelárií   ale aj  sťahovanie bremien  sa  stará sťahovacia služba Pezinok.  Objednajte si u nás prevoz vašich vecí z Pezinka, alebo jeho okolia. Presťahujeme vás kamkoľvek si poviete v rámci celej EÚ.  Na firmu sťahovanie Bonus sa môžete vždy spoľahnúť. Sme tu pre vás 24/hodín 7 dní v týždni. Volajte na tel. 0944 811 802, radi vám pomôžeme. Ponúkame kompletné sťahovacie služby.

 Nie ste z Pezinka? Ďalšie naše pobočky sa nachádzajú v Bratislave, Trnave, Senci, Malackách, Šamoríne a v Nitre.

Profesionálne sťahovacie služby v Pezinku, za férové ceny.

Vieme, že zariadiť novú domácnosť nie je len finančne náročná vec, ale aj fyzická námaha. Skoro každá rodina si dá svoj nábytok presťahovať, ako by mala kupovať nový. Preto je tu pre Vás Sťahovacia služba Bonus, v Pezinku. Kladieme veľký dôraz, aby sme zákazníkovi čo najviac uľahčili tieto chvíle. Naši zamestnanci sú veľmi ústretový a veľký profesionáli. Sťahovaniu sa venujeme už niekoľko rokov, našim prioritám je bezpečne a na čas prepraviť váš majetok na miesto, ktoré si určíte. Ale najlepšie, ak si prečítate recenzie na GOOGLE , od našich zákazníkov. Lepšie je raz vidieť, ako dvakrát počuť. S každým zákazníkom jednáme férovo a na rovinu, na čom sa dohodneme, to platí. Naše služby sú vám k dispozícii, takmer nonstop.

Presťahujeme vás, bez zbytočných stresov.

Každé sťahovanie je vždy bez ohľadu na veľkosť domácnosti, náročné a stresujúce. Preto v našej spoločnosti kladieme veľký dôraz, aby sme vám sťahovanie bytu, domu, alebo kancelárie, čo najviac uľahčili. Naši pracovníci vám pobalia nábytok, elektro do fólií, ak si želáte aj osobné veci, ako oblečenie. Všetko znesú do zaparkovanej dodávky na parkovisko, kde to  bezpečne uchytia. Všetok náklad v aute je počas prevozu riadne upevnený pomocou popruhov, aby sa samovoľne pri jazde nepohol a nepoškodil. Bezpečnosť vášho majetku je pre nás prvoradá. K sťahovaniu v Pezinku,  máte k dispozícii niektoré  doplnkové služby v cene, ako je montáž a demontáž nábytku.  Potrebujete pomoc z rozobratím a zložením nábytku popri sťahovaní, radi vám pomôžeme.

Alebo si chcete objednať samostatnú  montáž a demontáž ,  bez sťahovania, je spoplatnená podľa samostatného cenníka.

Sťahovanie Pezinok, máte v cene zahrnuté, tiež balenie nábytku, elektroniky a osobných vecí. Na ich ochranu používame streč fóliu a bublinkovú fóliu. Každá dodávka je vybavenú profi náradím a máme pre vás pripravené, aj  krabice na sťahovanie , ak by ste potrebovali dobaliť. Krabice zapožičiavame za symbolický poplatok.

Potrebujete sa zbaviť opotrebovaného nábytku, alebo starých spotrebičov o všetko sa postaráme a odvezieme ich na zberný dvor.

Sme tu pre vás 24/7, víkendy, aj sviatky.

Potrebujete sa presťahovať a nechcete minúť svoju dovolenku? Nemusíte! Sťahovanie  Šamorín,  vám ponúka služby, aj cez víkendy alebo počas sviatkov. Pracujeme 24/hodín 7 dní v týždni aj počas poludňajších hodín.

Zavolajte nám a dohodnite si termín, ktorý vám bude čo najviac vyhovovať. Radi sa vám prispôsobíme, aby vaše sťahovanie prebehlo bez zbytočných problémov. Ak máte chvíľu čas, pozrite si naše referencie na GOOGLE, Instagrame, taktiež na  Facebooku . Tešíme sa na skorú spoluprácu, sťahovanie Bonus.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby