Sťahovanie Bonus

Sťahovanie - Pezinok

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie Pezinok je tu pre vás.

Profesionálne  sťahovanie Pezinok  vám pomôže s presťahovaním zo všetkých mestských častí ako aj z okolia mesta. Objednať si u nás môžete, aj medzinárodné sťahovanie, vaše veci prevezieme aj do iných štátov v celej EÚ. Nie ste z Pezinka? Ďalšie naše pobočky sa nachádzajú v Bratislave, Trnave, Senci, Malackách, Šamoríne a v Nitre.

Sťahovanie Pezinka, bez starostí s balením

Sťahovanie Bonus  je rodinná firma zameraná na poskytovanie komplexných služieb. Aby ste mali so sťahovaním čo najmenej práce, ponúkame doplnkové služby balenia,  demontáž a montáž nábytku .  Pri sťahovaní Pezinka , poskytujeme rozoberania a skladovania nábytku.Následne vám ich rozmiestnením v nových priestoroch.

Naši pracovníci vám budú nápomocní v každom ohľade. Nemáte dostatok krabíc na bezpečné zabalenie všetkých vecí? V každej našej dodávke je k dispozícii  baliaci materiál . Ak sa potrebujete zbaviť nepotrebného nábytku a spotrebičov, zabezpečíme ich odvoz.

Bezpečnosť Vášho majetku

Pri sťahovaní a prenášaní vášho majetku v prvom rade dbáme, aby sa nepoškodil. Po dôkladnom zabalení všetko znesieme, naložíme do vozidla, ktoré je neustále zamknuté alebo strážené jedným z pracovníkov. Naše dodávky sú špeciálne upravené na sťahovanie bytov a domov . Náklad nakoniec zabezpečíme popruhmi, aby sa cestou nehýbal. Sťahovanie Pezinok –  urobíme všetko preto, aby ste sa so svojou rodinou presťahovali v pokoji a bez stresu.

Sťahovanie Pezinok bez zbytočných príplatkov

Náklady na nové bývanie sú vždy vysoké, preto v našej spoločnosti dbáme na férové ceny, ktoré sťahovanie Pezinok zbytočne nepredražia. Neúčtujeme si ani poplatky za výnos vecí až do 4. poschodia bez výťahu. Zadarmo máte aj obhliadku a cenovú ponuku. Naším cieľom je presťahovať vás tak, aby ste boli spokojní. Ak máte chvíľu čas, prezrite si tiež referencie na Facebooku.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby