Sťahovanie Bonus

Sťahovanie - Šamorín
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie Šamorín

Chceli by ste sa presťahovať do vášho nového bývania bez zaťažujúceho stresu a zbytočných starostí? Radi vám so všetkým pomôžeme. Sťahovanie Šamorín sa postará aj o sťahovanie firiem a kanceláriíprevoz nového nábytku alebo spotrebičov pre vás zabezpečí nákladné taxi.

Profesionálne sťahovanie z mesta okolia

Sťahovanie Šamorín je vám k dispozícii v rámci mesta, v okolitých obciach a celom okrese. Pobočky máme aj v mestách Bratislava, Nitra, Malacky, Senec, Pezinok a Trnava. Sťahovacie služby ponúkame na celom západnom Slovensku, ale sťahujeme i do celej EÚ. 

Sťahovacia služba Bonus disponuje zaškolenými pracovníkmi, ktorí sú profesionálmi vo svojom odbore. Na sťahovanie bytov, domu, firmy či iné služby nenajíma sťahovanie Šamorín žiadnych brigádnikov bez skúseností. Objednať si môžete tiež prevoz nábytku a sťahovanie ťažkých bremien.

Presťahujte sa rýchlo a bez problémov

Sťahovanie Šamorín si môžete objednať v ktorýkoľvek deň. Pracujeme 7 dní v týždni a radi sa vám čo najviac prispôsobíme s dátumom. V dohodnutý deň sa dostavíme na zadanú adresu, starosti si nemusíte robiť ani s balením. Naši pracovníci sa postarajú o odborné zabalenie vášho majetku tak, aby sa cestou nepoškodil. Nábytok balíme do stretch fólie, krehké veci do bublinkovej fólie, zapožičiame vám tiež krabice na sťahovanie. V každej dodávke máme sadu náradia, prevedieme tiež demontáž a montáž nábytku.

Už od jedného kusu

Sťahovacie služby, ktoré ponúka sťahovanie Šamorín, zahŕňa aj prevoz nábytku alebo spotrebičov už od jedného kusu. Nový, ale i starší nábytok, vám doručí naše nákladné taxi. Ak máte doma nepotrebný nábytok či elektro, dopravíme ho na zberný dvor.

Sťahovanie Šamorín za férové ceny

Cenu za sťahovanie Šamorín vám vopred vypočítame. Obhliadka a cenová ponuka sú ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí, ak nám poskytnete všetky informácie a fotky. Pri sťahovaní si neúčtujeme poschodia bez výťahov až po 4. poschodie. Dbáme o to, aby sme vás presťahovali k vašej plnej spokojnosti. Ak máte chvíľu čas, prezrite si tiež referencie na Facebooku.  

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby