Sťahovanie Bonus

Sťahovanie - Senec
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Sťahovanie Senec

O Vaše bezstarostné presťahovanie zo všetkých mestských častí aj okolia sa stará o  sťahovanie Senec . Naše profesionálne  sťahovacie služby  sú vám k dispozícii sedem dní v týždni, sťahovanie si môžete objednať aj cez víkendy a sviatky. Naše pobočky nájdete tiež v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Šamoríne av Nitre. Vybavenie vašej domácnosti preťahujeme v rámci celého Slovenska a ponúkame tiež medzinárodné sťahovanie celej Únie.

 

   Pomôžeme z balením.

 

Sťahovanie je stresujúce obdobie, ktoré je vždy náročné pre celú rodinu. Preto v našej spoločnosti  Sťahovanie Bonus vychádzame každému čo najviac v ústrety, aby sme Vám túto etapu v živote, čo najviac odľahčili. Počítať s nami môžete nielen pri nakladaní a vykládke, ale aj s profesionálnym zabezpečením pri preprave vášho majetku. Ak potrebujete, môžete našim pracovníkom zveriť aj jeho zabalenie. Balenie nábytku a osobných vecí máte v cene sťahovania. 

Obráťte sa na odborníkov, ktorí vám radi pomôžu zo všetkých, čo sa týka sťahovania. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku. S vlastným nábytkom a elektronikou, ale aj inými vecami zaobchádzame tak, ako by boli naše vlastné. Sťahovanie Senec  sa postará tiež o dôkladné zabalenie, aby sa cestou nič nepoškodilo, všetko bezpečne znesieme a vynesieme. V novom dome alebo byte nábytok rozmiestnime podľa vašich predstáv. Starý nábytok a elektro prevezieme na zberný dvor. 

Vyberte si doplnkové služby

Sťahovanie Bonus  sa zameriava na  sťahovanie bytov a domov , ale realizujeme tiež  sťahovanie firiem  a ťažkých bremien. Aby bol celý proces čo najmenej stresujúci, ponúka  sťahovanie Senec  niekoľko doplnkových služieb.

  • V cene sťahovania je  demontáž a montáž nábytku . Máme skúsenosti s odbornou montážou, sme vybavení profesionálnym náradím na jeho rozmontovanie a nové zloženie. Postaráme sa Vám o kompletné sťahovanie, vi sa zatiaľ môžete venovať biznisu, alebo súkromným veciam.
  • Balenie nábytku a osobných vecí máte v cene hodinovej sadzbe k  sťahovaniu Senec . Ak nemáte na balenie čas, ochotne vám pomôžeme zo všetkým. Vieme vám zapožičať aj  krabice na sťahovanie , v každej dodávke máme pripravený aj  baliaci materiál .
  • Vypratávanie bytov, domov a pivníc  je služba, ktorá vás zbaví množstva nepotrebných vecí ako aj starých spotrebičov.

Cenová ponuka zdarma.

Ste vopred zvedaví na cenu? Obhliadku a cenovú ponuku máte bezplatne. Pred objednaním služieb si môžete prezrieť tiež referencie našich predchádzajúcich klientov na Facebooku.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby