Sťahovanie Bonus

Doplnkové služby.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Doplnkové služby, pre každého.

Nákladné
taxi

Potrebujete odviezť jeden kus nábytkualebo doviezť nový nábytok, ako sedačky, či elektrospotrebiče z nákupných centier a obchodných domov ako  ASKO, Möbelix, SCONTO, Merkury Market, Ikea, Kika, Tempo Kondela a iné?

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Objednajte si našu službu „Nákladné taxi“, ktorá sa najviac využíva, ak ste si kúpili novú sedačku, práčku, chladničku či iný elektrospotrebič.

Naši pracovníci pristavia na dohodnuté miesto dodávku a naložia Váš nový nábytok a odvezú Vám ho domov. Ak sa dohodneme, tak vám ho aj vynesú.

Ak je potrebné, tak nábytok Vám vieme hneď aj poskladať alebo zmontovať.

Autá máme vybavené profesionálnym náradím na montáž a demontáž nábytkov , samozrejme aj kvalitným baliacim materiálom , ako fólie, krabice, lepiace pásky na ochranu Vášho nábytku, alebo iného majetku, ktorý potrebujete previezť.

Neváhajte sa na nás obrátiť s čímkoľvek a kedykoľvek, robíme aj špecifické sťahovacie a dopravné služby , ako napr. sťahovanie a preprava klavírov, trezorov.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Odvezieme Vám aj používaný nábytok, či spotrebič

Nerobíme len dovoz, ale aj odvoz starého nábytku. Ak potrebujete vyhodiť pred kúpením novej sedačky či spotrebiča starú, tak si pozrite našu službu „likvidácia starého nábytku a elektrospotrebičov„.

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Upratovacie práce

Sťahujete sa do nového a nemáte upratané pôvodné priestory, alebo ste dali  vymaľovať nehnuteľnosť, či potrebujete vyluxovať kanceláriu, umyť okná, podlahy, toalety?

Zabezpečíme Vám kompletný upratovací servis.

Naši skúsené pracovníčky vedia upratať, ako lusk. Postarajú sa aby sa všade lesklo. Zatial sa môžete venovať svojim koníčkom, alebo práci, či biznisu. Sme mladý, spoľahliví a naša práca nás baví.

Montáž a demontáž nábytkov.

Montáž a demontáž nábytkov je pomoc, ktorú potrebuje väčšina zákazníkov .

Častokrát sa nám stáva pri sťahovaní, že sa skrine nedajú presťahovať bez demontáže. Pokladali sme za povinnosť pridať do portfólia, službu montáž-demontáž nábytkov.

Pri sťahovaní všetko odborne demontujeme a následne zmontujeme na novej adrese.

Službu montáž-demontáž nábytku ponúkame aj osobitne, montáž a demontáž nábytku.

Pri sťahovaní ponúkanú službu „montáž-demontáž nábytku“ máte v cene sťahovania. Každému zákazníkovi sa snažíme poskytnúť čo najväčší komfort. Ak potrebujete popri sťahovaní vyhodiť starý nábytok, či elektro, pozrite si aj naše stránky ,ako vypratávanie bytov, domov a kancelárií.

 

Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby
Sťahovanie Bonus - sťahovacie služby

Baliaci materiál

Ku každému sťahovaniu pristupujeme vždy profesionálne. Vieme, že baliaci materiál je základ sťahovania.

Baliaci materiál je najdôležitejšia vec pri sťahovaní Vašich vecí a nábytkov.

Pozor, nie je zabalené, ako zabalené!. Ak balenie podceníte a zabalíte sedačku slabo, nielenže to nesplní svoj účel, ale môže dôjsť k úrazu. Vždy by mali byť skrine, alebo hocijaký nábytok odborne zabalený.

Ak nie ste odborníkom, ktorý to vážne ovláda, tak to radšej prenechajte na nás. Ďakujeme za pochopenie.

Obalový materiál máme vždy vo svojich vozidlách pripravený.

Ceny baliaceho materiálu nájdete v našom cenníku .