SŤAHOVANIE Bratislava

Bratislava

Sťahovanie Bratislava

                           

                                   Skvelé Sťahovanie Bratislave.

 

Sťahovanie Bratislava vám ponúka skvelé služby mestských častiach ako je Ružinov, Staré mesto, Nové mesto, Petržalka, Rusovce,  alebo Dúbravka, či Lamač.

Ponúkame vám naše profesionálne služby v hlavnom meste Bratislava. Naše pobočky nájdete v Senci, Trnave, Pezinku, Malackách, Šamoríne, Nitre ale presťahujeme Vás do celej EÚ. 

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie pre Vás aj  vašu rodinu. Obráťte sa na odborníkov, radi Vám s presťahovaním v Bratislave pomôžeme. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé sťahovanie bytov, domov, kancelárií, firiem, ale aj skladov. Či už ide o garsónku alebo veľký rodinný dom, náš prístup je vždy, profesionálny. Našim poslaním, je zaobchádzať s Vaším nábytkom tak, akoby bol náš vlastný. Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a vynesieme. Následne ho  rozmiestnime, podľa vašich predstáv. Starý, nepotrebný nábytok, či elektro, za Vás odsťahujeme a ekologicky zlikvidujeme.

Pri sťahovaní si neúčtujeme stojné auta ani príplatky za poschodia, bez výťahov.  Obhliadka a cenová ponuka je ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí ak vyplníte formulár a pridáte fotky. My  Vám obratom odpíšeme alebo zavoláme. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie. Neváhajte a kontaktujte nás na tel. 0944811802, alebo na mail-(info@stahovanie-bonus.sk) 

Ak máte chvíľu času pozrite si našu prácu a recenzie na https://www.facebook.com/stahovaniebonus ďakujeme.

Tešíme sa na spoluprácu a nových partnerov. S nami to zvládnete s prehľadom. Prajeme pekný deň a krásne nové bývanie, nech už sa presťahujete kamkoľvek a s kýmkoľvek.

                                                                                 

 Vypratávanie nábytku Bratislava.

 

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený?  Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií  či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých to rutina. Máme stým veľké skúsenosti už nás nemôže nič prekvapiť. Vypratávame plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  (0944 811 802)  alebo nám napíšte  mail nainfo@stahovanie-bonus.sk)  radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku a cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

 

Sťahovanie Bratislava náš postup. 

 

 Každé presťahovanie bytu v Bratislave  je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky.

1. Zavoláte nám, dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať.

Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a následne vám pošleme cenovú ponuku.

Následne si dohodneme termín sťahovania.

2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta, kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám ho nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne presťahovaní z úsmevom na tvár

CENNÍK SŤAHOVANIE BRATISLAVA.

SŤAHOVANIE BONUS

MALÉ SŤAHOVANIE 1- izbový byt, dom

35 € / hod

2xpracovnik + auto

SŤAHOVANIE BONUS

STREDNÉ SŤAHOVANIE 1,5-2 izbový byt, dom

40 € / hod

2xpracovnik + auto

Sťahovanie Bonus

VEĽKÉ SŤAHOVANIE 3-4 izbový byt, dom

45 € / hod

3x pracovník + auto

Samosťahovanie

25€/hod (min 2h)

1x pracovník + auto, iba pomoc pri ukladaní auta

Cena zahŕňa pracovníkov, montáž-demontáž, nosenie po schodoch, (žiadne príplatky za poschodia bez, ani stojné auta) k cene treba prirátať jednorazový poplatok za výjazd 20€,mimo pobočky plus 0,65€, baliaci materiál ,každý ďalší pracovník navyše 10€. Nie sme platcovia DPH, s nami ušetríte 20% s ceny. Ceny sú konečné, nič iné ako hodinovku a výjazd, alebo km mimo pobočky neplatíte. To vám GARANTUJEME.

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×