SŤAHOVANIE Bratislava

Bratislava

Vaše Sťahovanie Bratislava

                           

                                            Sťahovanie Bratislava.

 

Profesionálne Sťahovanie Bratislava, Vám ponúka sťahovanie a vypratávanie za skvelé bezkonkurenčné ceny. Presťahujeme Vás v mestských častiach ako Ružinov, Petržalka, Nové mesto, Staré mesto, alebo okrajových častiach, ako Dúbravka, Lamač, Devínska nová ves, Rusovce, Jarovce.

Sťahovacia služba Bonus Vám ponúkne len tých najlepších pracovníkov na vaše sťahovanie bytov , domov a firiem, sťahovanie kancelárií, alebo sťahovanie nábytkov, odvoz starého spotrebiča, sťahovanie skladu, sťahovanie ťažkých bremien. V ponuke máme aj montáž demontáž nábytku.

                                                                                   Odkiaľ-kam

Naše pobočky nájdete v Bratislave, Pezinku, Senci, Nitre, Trnave, Malackách, Šamoríne. Sťahovanie bytov, či rodinných domov robíme na celom západnom Slovensku, ale presťahujeme vás do celej EÚ. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce.

 Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie, pre Vás a  vašu rodinu. Zbalili ste si celý svoj život do pár krabíc a teraz máte strach ako to celé dopadne. Nestresujte sa ste na správnej adrese, my sa o vás a sťahovanie bytu, alebo domu postaráme kompletne. Zverte sa odborníkom, radi Vám stým pomôžeme, presťahovali sme stovky bytov, či domov. Sťahovanie Bratislava a okolie ponúka komplexné sťahovacie služby. Sťahuje sa už od jedného kusu nábytku, až po celé byty, domy, kancelárie, firmy, ale aj sklady.

Za mesiac naša firma sťahuje stovky bytov a firiem, s nami sa Vám nemôže stať že by sme vám zrušili sťahovanie kvôli väčšej zákazke. Či už potrebujete presťahovať veľký rodinný dom alebo jedno izbový byt náš prístup sa rovnaký. Každej zákazke sa pristupuje vždy profesionálne. Naše poslanie je pre Vás zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie, k vašej spokojnosti.

Skôr ako pristúpime k sťahovaniu, všetko dôkladne naplánujeme. Ak je potrebné, nábytok vám demontujeme, následne prevezieme a zmontujeme v cene sťahovania. Všetok nábytok vám riadne zabalíme, kvôli bezpečnosti pri sťahovaní. Samozrejme všetko znesie a po prevoze vynesie. Následne nábytok porozmiestňujeme podľa Vašich predstáv. Keď je nábytok presťahovaný, pekne všetko odbalíme. Zoberieme starý obaloví materiál a vyhodíme ho, aby ste sa mohli konečne zabývať. Naši zamestnanci vám poprajú pekné bývanie a rozlúčia sa.

Pozrite si našu prácu a recenzie na https://www.facebook.com/stahovaniebonus ďakujeme.

               Sťahovanie Bratislava ponúka likvidáciu starých nábytkov popri sťahovaní.

 

Sťahovanie Bratislava: Ak potrebujete popri sťahovaní vyhodiť starý nepotrebný nábytok, či elektro, ponúkame doplnkovú službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií. Starý nábytok sa odvezie po sťahovaní do zberného dvora, alebo spaľovne, kde ho ekologicky zlikvidujeme. 

Na sťahovanie a vypratávanie nábytkov používame skriňové dodávky o veľkosti 21m3. Každé sťahovacie auto je vybavené profi náradím na montáže a baliacim materiálom, ako streč fólie,  krabice na sťahovanie, lepiace pásky a bublinková fólia na krehké. 

     Nákladné Taxi a Montáž demontáž nábytkov.

Kúpili ste si nábytok obchodnom dome ASKO, STYLA, Merkury  Market, SCONTE, Mobelixe a potrebujete ho odviesť. Naši chlapi vám ho môžu aj vyniesť do bytu. Veľa obchodných domov si dajú zaplatiť vynesenie nábytku, alebo elektro spotrebiča a potom pošlú len šoféra. Ktorý vám síce donesie čo ste si kúpili ale vyniesť to sám nedokáže. A potom musíte volať nám. Tak neplaťte dvakrát. Objednajte si u nás nákladné taxi, nábytok vám vyzdvihne náš pracovník v obchodnom dome a prinesie k vám domov aj z vynesením. Len musíte mať tovar zakúpení, alebo zakúpiť a počkať kým príde aj s dodávkou.

Pri sťahovaní si neúčtujeme stojné auta a poschodia bez výťahov.  Obhliadku a cenovú ponuku máte u nás ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí vypísať formulár a pridať fotky.  Obratom  Vám odpíšeme, alebo zavoláme.

Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je pre Vás zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie.

 Neváhajte nás kontaktovať na tel. 0944811802, alebo na maili (info@stahovanie-bonus.sk) U nás nájdete rýchle, bezpečné a cenovo dostupné sťahovanie.

Tešíme sa na skorú spoluprácu. S nami to zvládnete s prehľadom. Prajeme krásny slnečný deň, aby ste boli rýchlo a bezpečne ´presťahovaný, nech už vás presťahujeme my, či konkurencia. Vaše sťahovanie Bonus.

                                                                              Sťahovanie Bratislava postup. 

 

1. Zavoláte nám, dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré ste chceli presťahovať.   
Na dohodnutý termín prídem ja ako majiteľ ,urobím si obhliadku vašej nehnuteľnosti  a následne vám pošlem cenovú ponuku. Ak s cenou súhlasíte, dohodneme si termín sťahovania.

Každé sťahovanie bytu je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, panelák bez výťahu, alebo zlý prístup parkovania dodávky. Niekedy je v garsónke viac nábytkov a osobných vecí ako trojizbovom byte. Všetky tieto faktory vplývajú na cenu sťahovania.

2. V deň sťahovania prídeme na adresu, presne v dohodnutý čas.

3. Rozdelíme si prácu, ak je potrebné demontujeme nábytok a pobalíme ho do streč fólií, ostatné veci ako látky, papier, sklo rozdelíme do nami prinesených vriec, či krabíc.

4. Znesieme ho do auta, kde ho prichytíme, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám nábytok vynesieme a postavíme na vami určené miesto, kde ho rozbalíme. Starý obalový materiál odnesieme.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní

                               

                                       Vypratávanie bytov a domov Bratislava.

 
Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený? Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií, či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých to je denno denná záležitosť. Zo silno zašpinenými priestormi máme skúsenosti. Nemôže nás prekvapiť  hádam už nič.
Vypraceme plne zariadené byty, domy, kancelárie a iné priestory do poslednej smietky. Všetko sa riadne vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora. Na životnom prostredí nám veľmi záleží. Našim deťom tu nemôžeme zanechať smetisko. Nie sme ako poniektoré firmy ktoré majú brigádnikov, ktorých ani nevideli. A tí sú schopný to vyhodiť do jarku aby si zarobili niečo bokom.
 
Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel .č.  0944 811 802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  budeme radi ak vám pomôžeme . Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme.
Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku a cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.
SŤAHOVANIE BONUS

MALÉ SŤAHOVANIE 1- izbový byt, dom do 10m3

35 € / hod

2xpracovnik + auto

SŤAHOVANIE BONUS

STREDNÉ SŤAHOVANIE 1,5-2 izbový byt, dom

45 € / hod

2xpracovnik + auto

Sťahovanie Bonus

VEĽKÉ SŤAHOVANIE 3-4 izbový byt, dom

55 € / hod

3x pracovník + auto

Samosťahovanie

25€/hod (min 2h)

1x pracovník + auto, iba pomoc pri ukladaní auta

Cena zahŕňa pracovníkov, montáž-demontáž, nosenie po schodoch, (žiadne príplatky za poschodia bez, ani stojné auta) k cene treba prirátať jednorazový poplatok za výjazd 20€,mimo mesta 0,50€, baliaci materiál, objem vecí  (6m³ /20 €) ,každý ďalší pracovník navyše 10€. Nie sme platcovia DPH, s nami ušetríte 20% s ceny.

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×