SŤAHOVANIE Bratislava

Bratislava

Sťahovanie Bratislava

JARNÁ ZĽAVA 15% pre dôchodcov a slobodné matky z detičkami.

Platí na sťahovanie a vypratávanie celých bytov, domov a kancelárií. Neplatí na prevoz kusového nábytku.

 

                           

                                   Skvelé Sťahovanie Bratislave.

 

Sťahovanie Bratislava vám ponúka skvelé služby mestských častiach ako je Ružinov, Staré mesto, Nové mesto, Petržalka, Rusovce,  alebo Dúbravka, či Lamač.

Ďalšie naše pobočky nájdete v Senci, Trnave, Pezinku, Malackách, Šamoríne, Nitre.

S týchto naších pobočiek, ale aj s celého Slovenska vás presťahujeme kamkoľvek, do celej EÚ. 

Sťahovanie je stresujúce obdobie, pre Vás aj  vašu rodinu. Obráťte sa na odborníkov, radi Vám s presťahovaním v Bratislave pomôžeme. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé sťahovanie bytov, domov, kancelárií, firiem, ale aj skladov. Či už ide o garsónku alebo veľký rodinný dom, náš prístup je vždy, profesionálny. Našim poslaním, je zaobchádzať s Vaším nábytkom tak, akoby bol náš vlastný. Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a vynesieme. Následne ho  rozmiestnime, podľa vašich predstáv. Starý, nepotrebný nábytok, či elektro, za Vás odsťahujeme a ekologicky zlikvidujeme.

Pri sťahovaní si neúčtujeme príplatky za poschodia po 3.p, bez výťahov.  Obhliadka a cenová ponuka je ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí ak vyplníte formulár a pridáte fotky. My sa Vám obratom telefonicky ozveme alebo napíšeme. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie. Neváhajte a kontaktujte nás na tel. 0944811802, alebo na mail-(info@stahovanie-bonus.sk) 

Ak máte chvíľu času pozrite si našu prácu a recenzie na https://www.facebook.com/stahovaniebonus ďakujeme.

Tešíme sa na spoluprácu a nových partnerov. S nami to zvládnete s prehľadom. Prajeme pekný deň a krásne nové bývanie, nech už sa presťahujete kamkoľvek a s kýmkoľvek.

                                                                                 

 Vypratávanie nábytku Bratislava.

 

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený?  Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií  či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých to rutina. Máme stým  skúsenosti, málo čo nás prekvapí.. Vypratávame plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  (0944 811 802)  alebo nám napíšte  mail nainfo@stahovanie-bonus.sk)  radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Objednajte si obhliadku a cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

 

Sťahovanie Bratislava, náš postup. 

 

 Každé presťahovanie bytu v Bratislave  je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky.

1. Zavoláte nám, dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať.

Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a pošle vám cenovú ponuku.

Následne si dohodnete termín sťahovania.

2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta, kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Po prevezení, vám ho nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne presťahovaní z úsmevom na tvár

CENNÍK SŤAHOVANIE BRATISLAVA.

samosťahovanie

Samosťahovanie

28 € / hod
min 2h

šoferovanie + iba pomoc pri ukladaní auta

SŤAHOVANIE BONUS

SŤAHOVANIE
1-2 izbový byt

38 € / hod

Sťahovanie Bonus

SŤAHOVANIE
3-4 izbový byt

48 € / hod

Sťahovanie domu

SŤAHOVANIE DOMOU

Dohodou

Zavolajte a dohodnite
si obhliadku.

Prenájom dodávok

Prenajmem dodávku s plošinou, alebo bez plošiny aj z vodičom od 7.00- 17.00 hod, alebo od 8.00-18.00 hod. za 120€, na 300km. Záloha sa platí 300€, plus za požičanie vopred. Auto má natankovanú plnú nádrž a s plnou nádržou sa musí vrátiť. Tankovanie musí prebehnúť na pumpách OMW, Slovnaft, Shell, ináč sa záloha použije na vyčistenie palivovej sústavy. Ak sa auto nevráti do určeného času, každá ďalšia hodina je spoplatnená 30€. Auto a plošinu smie ovládať iba šofér. Ak potrebujete viac informácií neváhajte ma kontaktovať na (0944 811 802).

Prenájom dodávky

V prípade nejasností ma neváhajte kontaktovať.  (0944 811 802)

Scroll to Top
×