Sťahovanie Nitra

 

                                                  Sťahovanie mesta Nitra .

 
 Ponúkame Vám bezstarostné sťahovanie v Nitre v mestských častiach ako je Klokočina, Párovce, Chrenová, alebo Zobor. Profesionálna sťahovacia služba je Vám k dispozícii 24/7, víkendy aj sviatky.  Naše pobočky nájdete v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Šamoríne a v Senci ale presťahujeme Vás do celej EÚ. 

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie pre Vás aj  vašu rodinu. Obráťte sa na odborníkov, radi Vám zo sťahovaním v Nitre pomôžeme. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé sťahovanie bytov, domov, kancelárií, firiem, ale aj skladov. Či už ide o garsónku alebo veľký rodinný dom, náš prístup je vždy, odborný. Našim poslaním, je zaobchádzať s Vaším nábytkom tak, akoby bol náš vlastný. Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a vynesieme. Následne ho  rozmiestnime, podľa vašich predstáv. Starý, nepotrebný nábytok, či elektro, za Vás ekologicky zlikvidujeme.

Pri sťahovaní si neúčtujeme stojné auta ani príplatky za poschodia, bez výťahov.  Obhliadka a cenová ponuka je ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí ak vyplníte formulár a pridáte fotky. My  Vám obratom odpíšeme alebo zavoláme. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie. Neváhajte a kontaktujte nás na tel. 0944811802, alebo na mail-(info@stahovanie-bonus.sk) 

Ak máte chvíľu času pozrite si našu prácu a recenzie na https://www.facebook.com/stahovaniebonus ďakujeme.

Tešíme sa na spoluprácu, pri sťahovaní vášho bytu. S nami to zvládnete s prehľadom. Prajeme pekný deň a krásne nové bývanie, nech už sa presťahujete kamkoľvek a s kýmkoľvek.

 

                                                   Profesionálne sťahovanie v Nitre.

 Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie, pre Vás, alebo vašu rodinu, Obráťte sa na profesionálov, vždy Vám radi zo sťahovaním pomôžeme. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé byty, domy, kancelárie, firmy, ale aj sklady. Či už ide o garsónku ,alebo veľký rodinný dom náš prístup je vždy profesionálny. Našim poslaním je Vás bezpečne presťahovať čo najkratší čas. Váš majetok pri sťahovaní chránime, akoby bol náš vlastný. Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a vynesieme. Následne rozmiestnime podľa Vašich predstáv. 

Starý nepotrebný nábytok, či elektro za Vás ekologicky zlikvidujeme. Pri sťahovaní si neúčtujeme stojné auta a poschodia bez výťahov.  Obhliadka a cenová ponuka je ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí vyplniť formulár a pridať fotky.  Obratom  Vám odpíšeme, alebo zavoláme. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je Vám zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie. Neváhajte nás kontaktovať na tel. 0944811802, alebo na mail (info@stahovanie-bonus.sk) Tešíme sa na skorú spoluprácu. S nami to zvládnete s prehľadom. Prajeme pekný deň.

 

                                               

                                                                             Postupnosť sťahovania Nitra.

 

1. Zavoláte nám a dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať. Každé sťahovanie bytov a domov     je  špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky. Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a následne vám pošleme cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak  potrebujete, pracovníci demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta, kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní.

                                           

                                                                     Vypratávanie nábytkov v Nitre.

 

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený?  Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií ,alebo odvoz nábytku. Obráťte sa na odborníkov pre ktorých je to rutina. Máme stým veľké skúsenosti už nás nemôže nič prekvapiť. Vypraceme vám plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora, alebo spaľovne. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  0944811802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku a cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

                                     

SŤAHOVANIE BONUS

MALÉ SŤAHOVANIE 1- izbový byt, dom

33 € / hod

2xpracovnik + auto

SŤAHOVANIE BONUS

STREDNÉ SŤAHOVANIE 1,5-2 izbový byt, dom

43 € / hod

2xpracovnik + auto

Sťahovanie Bonus

VELKÉ SŤAHOVANIE 3-4 izbový byt, dom

53 € / hod

3x pracovník + auto

Samosťahovanie

27 €/hod (min 2h)

1x pracovník + auto, iba pomoc,pri ukladaní auta

Cena zahŕňa pracovníkov, montáž-demontáž, nosenie po schodoch, (žiadne príplatky za poschodia, ani stojné auta) k cene treba prirátať jednorazový poplatok za výjazd 20€,mimo pobočky plus 0,65€/km, baliaci materiál, bremená nad 60kg, každý ďalší pracovník navyše 10€. Ceny sú konečné, nič iné ako hodinovku a výjazd, alebo km mimo pobočky neplatíte. To vám GARANTUJEME.

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×