Sťahovanie Nitra

 

                             Sťahovanie Nitra s nami.

Potrebujete sa presťahovať v mestských častiach Nitry, ako je Chrenová, Klokočina, Zobor, alebo Párovce? Ponúkame vám naše profesionálne sťahovacie služby Nitra.  Naše pobočky nájdete v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Šamoríne, alebo v Senci ale presťahujeme Vás do celej EÚ. 

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie pre Vás aj  vašu rodinu. Obráťte sa na odborníkov, radi Vám zo sťahovaním v Senci pomôžeme. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé sťahovanie bytov, domov, kancelárií, firiem, ale aj skladov. Či už ide o garsónku alebo veľký rodinný dom, náš prístup je vždy, profesionálny. Našim poslaním, je zaobchádzať s Vaším nábytkom tak, akoby bol náš vlastný. Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme vynesieme. Následne ho  rozmiestnime, podľa vašich predstáv. Starý, nepotrebný nábytok, či elektro, za Vás ekologicky zlikvidujeme.

Pri sťahovaní si neúčtujeme stojné auta ani príplatky za poschodia, bez výťahov.  Obhliadka a cenová ponuka je ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí ak vyplníte formulár a pridáte fotky. My  Vám obratom odpíšeme alebo zavoláme. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie. Neváhajte a kontaktujte nás na tel. 0944811802, alebo na mail(info@stahovanie-bonus.sk) 

Pozrite si našu prácu a recenzie na https://www.facebook.com/stahovaniebonus ďakujeme.

Tešíme sa na spoluprácu a nových partnerov. S nami to zvládnete s prehľadom. Prajeme pekný deň a krásne nové bývanie, nech už sa presťahujete kamkoľvek a s kýmkoľvek.

 

                                             Sťahovanie Nitra a postup.

 

1. Vy nám zavoláte, dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať. Každé sťahovanie bytu je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky. Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a následne vám pošleme cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta, kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám ho nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne a z úsmevom na tvári presťahovaní.

                                               

                                             Sťahovanie Nitra a vypratávanie nábytkov Nitra.

 

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený?  Vyberte si u nás službu vypratávanie bytu domu či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých je to rutina. Máme stým veľké skúsenosti už nás nemôže nič prekvapiť. Vypratávame plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel.č.  0944811802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku a cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus

SŤAHOVANIE BONUS

MALÉ SŤAHOVANIE 1- izbový byt, dom do 10m3

35 € / hod

2xpracovnik + auto

SŤAHOVANIE BONUS

STREDNÉ SŤAHOVANIE 1,5-2 izbový byt, dom

45 € / hod

2xpracovnik + auto

Sťahovanie Bonus

VELKÉ SŤAHOVANIE 3-4 izbový byt, dom

55 € / hod

3x pracovník + auto

Samosťahovanie

25 €/hod (min 2h)

1x pracovník + auto, iba pomoc,pri ukladaní auta

Cena zahŕňa pracovníkov, montáž-demontáž, nosenie po schodoch, (žiadne príplatky za poschodia, ani stojné auta) k cene treba prirátať jednorazový poplatok za vyjazd 20€,mimo mesta 0,50€ baliaci materiál, bremená nad 60kg, každý ďalší pracovník navyše 10€.

Scroll to Top
×

Powered by WhatsApp Chat

×