Sťahovanie Senec.

JARNÁ ZĽAVA 15% pre dôchodcov a slobodné matky z detičkami.

Platí na sťahovanie a vypratávanie celých bytov, domov a kancelárií. Neplatí na prevoz kusového nábytku.

 

 

                                            Sťahovanie mesta Senec.

 

Sťahovanie Senec vám ponúka bezstarostné sťahovanie v mestských častiach ako je Svätý Martin, Mlynský Klin, Červený majer, alebo Slnečné jazerá? Profesionálne sťahovacie služby  Vám k dispozícii 24/7, víkendy aj sviatky.  Naše pobočky nájdete v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Šamoríne a v Nitre. Sťahujeme na celom západnom Slovensku, ale vieme Vás odsťahovať do celej Európskej Únie. 

Sťahovanie je stresujúce obdobie pre Vás aj  vašu rodinu. Obráťte sa na odborníkov, radi Vám zo sťahovaním v Senci pomôžeme. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku, až po celé sťahovanie bytov, domov, kancelárií, firiem, ale aj skladov. Či už ide o garsónku alebo veľký rodinný dom, náš prístup je vždy, profesionálny. Našim poslaním, je zaobchádzať s Vaším nábytkom tak, akoby bol náš vlastný. Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a vynesieme. Následne ho  rozmiestnime, podľa vašich predstáv. Starý, nepotrebný nábytok, či elektro, za Vás ekologicky zlikvidujeme.

Pri sťahovaní si neúčtujeme príplatky za poschodia, bez výťahov po 3.p.  Obhliadka a cenová ponuka je ZDARMA. Ak obhliadka nie je možná, stačí ak vyplníte formulár a pridáte fotky. My  Vám obratom odpíšeme alebo zavoláme. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie formulára, inak sa cena môže líšiť. Našim cieľom je zabezpečiť kvalitné a bezstarostné sťahovanie. Neváhajte a kontaktujte nás na tel. 0944811802, alebo na e-mail-(info@stahovanie-bonus.sk) 

Ak si nájdete chvíľku času pozrite si našu prácu a recenzie na https://www.facebook.com/stahovaniebonus ďakujeme.

Tešíme sa na spoluprácu, pri sťahovaní. S nami to zvládnete s prehľadom. Prajeme pekný deň a krásne nové bývanie, nech už sa presťahujete kamkoľvek a s kýmkoľvek

                            

                                                                 Vypratávanie nábytku Senec.

 

Potrebujete vypratať byt, dom, kanceláriu či iný priestor? Kúpili ste nehnuteľnosť zo starým nábytkom ? Alebo byt po zberačovi a je moc zašpinený?  Vyberte si u nás službu vypratávanie bytov, domov a kancelárií  či odvoz nábytku. Obráťte sa na profesionálov pre ktorých to každodenná rutina. Máme veľké skúsenosti z vypratávaním, nás nič neprekvapí. Kľudne sa ozvite, aj keď váhate. Vypratávame plne zariadené byty do poslednej smietky. Všetko vyseparujeme a odnesieme do zberného dvora. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. Volajte na tel. č.  0944811802  alebo nám napíšte  mail na  info@stahovanie-bonus.sk  radi vám pomôžeme. Ak máme voľný termín, hneď vás aj objednáme. Na trhu patríme k najlacnejším z garanciou skvele vykonanej práce. Ponúkame obhliadku a cenovú ponuku ZDARMA. Tešíme sa na skorú spoluprácu. Vaše sťahovanie Bonus.

 

 

                                                           Postup Sťahovania Senec.

 
 

Každé sťahovanie bytu je špecifické, či už sa jedná o veľkosť bytu, množstvo nábytku, prístup k výťahu, alebo možnosti parkovania dodávky. 

1. Vy nám zavoláte, dohodneme si obhliadku, bytu, domu, alebo iných priestorov ktoré chcete presťahovať. Na dohodnutý termín príde náš pracovník, urobí obhliadku a následne vám pošleme cenovú ponuku. Následne si dohodneme termín sťahovania.

2. V deň sťahovania prídu naši pracovníci na adresu,  presne v dohodnutý čas.

3. Následne ak je potrebné demontujú nábytok a pobalia ho do streč fólií.

4. Znesú ho do auta, kde ho prichytia, aby bol v bezpečne prevezený.

5. Potom vám ho nábytok vynesú a postavia na vami určené miesto, kde ho rozbalila. Starý obalový materiál odnesú.

6. Na záver prichádza platba a ste bezpečne presťahovaní z úsmevom na tvári.

samosťahovanie

SAMOSŤAHOVANIE

28 € / hod
min 2/h

1x pracovník +pomáha pri ukladaní auta

SŤAHOVANIE BONUS

SŤAHOVANIE
1-2 izbový byt

38 €/ hod

Sťahovanie Bonus

SŤAHOVANIE
3-4 izbový byt

48 € / hod

samosťahovanie

SŤAHOVANIE DOMOU
dohodou

zavolajte a dohodnite si termín, alebo obhliadku

Ohľadom cenovej ponuke ma neváhajte kontaktovať. (0944 811 802)

Scroll to Top
×